ua en ru

Помер на руках у батьків: нові деталі загадкової смерті дитини

Помер на руках у батьків: нові деталі загадкової смерті дитини Колаж РБК-Україна

Смерть дитини шокувала батьків

Напередодні в Тернопільській області раптово померла дев'ятирічний дитина. Похорони загиблого відбудуться 27 лютого. Судово-медична експертиза встановила справжню причину смерті. Про це інформує "Т1 Новини" на YouTube-каналі.

Вчителі та однокласники шоковані тим, що сталося не менше, ніж батьки. Кажуть, хлопчик ніколи серйозно не хворів. "Щира та відкрита дитина", - так відгукуються про загиблого педагоги.

Відео: YouTube/Т1 Новини)

Сімейний лікар Віталій Дударенко стверджує: "Хлопчик був досить активним, хворів не часто. Часом хворів на ГРВІ, але лікувався самостійно, вдома. До нас за допомогою не звертався".

Батько Микола Дмитерко також поділився подробицями трагедії. Стверджує, що нічого не віщувало біди, хлопчик навіть не скаржився на самопочуття. "Сидів на ліжку, дивився у телефон. Потім просто впав і все", - говорить він.

Також уточнюється, що судово-медична експертиза встановила справжню причину смерті хлопчика. Виявляється, у нього вроджена аневризма головного мозку. Подібне захворювання може роками не проявлятися у пацієнтів і часто виявляється випадково, наприклад, під час обстеження.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли деталі загибелі дитини у Львівській області.

А також розповідали про те, що у Львівській області раптово померла школярка.