ru ua

Пішов з життя відомий російський репер Децл

Пішов з життя відомий російський репер Децл Фото: Facebook/Олександр Тлумацький

Причина смерті репера поки не називається

Російський виконавець Кирило Тлумацький, який більш відомий, як Децл, пішов з життя. Йому було 35 років. Про це повідомив його батько і продюсер Олександр Тлумацький на своїй сторінці в Facebook.

Близько першої години ночі після концерту в гримерці йому стало погано. Близькі відразу ж викликали швидку допомогу, але медики констатували смерть, яка настала в результаті зупинки серця.

За словами родичів виконавця, проблем з серцем у артиста не було. Очікується експертиза, яка і повинна прояснити ситуацію.

Перед смертю у Децла почали боліти кисті рук, потім почався припадок. Йому намагалися допомогти близько півгодини, у гримерки юрбилася купа людей, серед яких був персонал і гості.

В Іжевськ Децл приїжджав не на концерт, а на корпоративний виступ, який проходив в рамках святкування дня народження місцевого автодилера.

Господар вечірки запевняє, що ніяких наркотиків на святі не було, ніякої особливої ​​їжі Тлумацький не замовляв, дивно себе не вів.

Видео: YouTube/Detsl aka Le Truk

Варто зазначити, що Децл був учасником колективу "Bad B. Альянс". За роки своєї творчості він записав вісім студійних альбомів. Широку популярність йому принесли такі хіти, як "Вечірка", "Сльози" і "Лист".

"Жахливий сон ... дайте я досплю", - прокоментував смерть Децла співак Богдан Титомир.

Баста також висловив свої співчуття у зв'язку зі смертю репера: "Не стало Кирила Тлумацького. Висловлюю глибокі співчуття його рідним і близьким. Незалежно від нашого конфлікту і розбіжностей, щиро шкода, що молоді так рано і несвоєчасно йдуть. Це велике нещастя. Світла пам'ять".

Нагадаємо, що недавно помер легендарний радянський ведучий і диктор Євген Суслов, робота якого на телебаченні тривала майже 30 років.

Раніше повідомлялося, що померла популярна актриса з легендарної комедії "Операція И".