ua en ru

Вакцини викликають аутизм: Супрун зробила шокуючу заяву

Вакцини викликають аутизм: Супрун зробила шокуючу заяву Фото: РБК-Україна

Супрун розвіяла 5 міфів про вакцинацію

Уляна Супрун зробила шокуючу заяву про вакцинації та розвінчала найпопулярніші міфи. Про це експерт проінформувала в соціальній мережі Facebook.

Перший міф свідчить про те, що введення трикомпонентної вакцини шкідливо. Також небезпечно вводити дитині відразу декілька вакцин, тому що це перевантажує імунітет, а якщо в організмі вже є антитіла, вводити вакцину не можна.

Однак, за словами експерта, це твердження є помилковим. Так само вакцинація не загрожує людям, у яких вже сформувався імунітет до хвороби. Це безпечно і не має негативних наслідків.

Наступний міф свідчить, що вакцини проти кору володіють здатністю пригнічувати імунітет, тому в період епідсезону грипу категорично не можна проводити масову вакцинацію проти кору. Хоча дослідження вказують на зворотне.

Міф третій звучить так: вакцини повинні відповідати "імунним потребам нації". Краще користуватися вакцинами, які виробляються всередині країни, а не закуповувати їх за кордоном. Однак у виробленні вакцини ключове - не країна, а якість та вимоги до виробництва, які за останні 15-20 років стали ще більш жорсткими.

Крім того, є поширена думка про те, що вакцини викликають аутизм. Однак дослідження спростовують будь-який зв'язок між вакциною та виникненням аутизму.

Міф п'ятий свідчить, що вакцинація проти кору заборонена в Японії. Хоча насправді в даній країні високий рівень імунізації проти кору. Тому, за словами Супрун, щеплення досі є самим безпечним способом захиститися від інфекційних хвороб і подолати їх назавжди.

Раніше ми писали про те, що Супрун розповіла про незвичайні властивості води.

А також розповідали про те, що Комаровський повідомив, як позбавитися від неприємної дитячої проблеми.