ua en ru

Комаровський розповів, як позбутися від неприємної дитячої проблеми

Комаровський розповів, як позбутися від неприємної дитячої проблеми Комаровський розповів про способи лікування бородавок (фото: unsplash.com)

Доктор Комаровський сказав, чи варто лікувати бородавки

Доктор Євген Комаровський, який раніше розповів про найбільш корисний напій для дітей, дав пораду, як позбутися від бородавок і як уникнути їх появи. Відповідне відео він опублікував в Instagram.

за Причиною появи бородавок є вірус папіломи осіб. А "воротами" проникнення інфекції є аоврежденная шкіра, - каже педіатр.

За словами Комаровського, бородавки у дітей, як правило, проходять самі по собі і не потребують лікування. Але для того, щоб вони зникли, потрібно кілька років.

З дорослими бородавками, стверджує доктор, все йде набагато складніше, вони не проходять самі по собі і можуть "жити" на людині роками. Комаровський радить звернутися з цією проблемою до дерматолога, щоб видалити "незручну проблему".

Бородавки, а точніше вірус, який провокує їх, передається від однієї дитини до іншої при прямому контакті з бородавками, а також через засоби домашньої гігієни, наприклад, через рушники, - каже доктор.

Сприяє розвитку вірусу папіломи людини і підвищена вологість, тобто постійно вологі руки є фактором ризику появи бородавок.

Комаровський розповів про способи лікування бородавок (фото: instagram.com/doctor_komarovskiy)

До речі, раніше Комаровський висловився за вакцинацію українців від кору та грипу.

Нагадаємо, не так давно доктор Комаровський розповів, що потрібно знати про кишковий грип і як з ним боротися.

Також ми повідомляли, що Уляна Супрун розповіла, чому українці часто стикаються з хворобами серця і як цього уникнути.