ua en ru

Була Віра Брежнєва, а стала Віра Путіна: українці висловилися про співачку

Була Віра Брежнєва, а стала Віра Путіна: українці висловилися про співачку Віра Брежнєва (фото: facebook.com/Ivona.bigmir.net)

Віра Брежнєва "потрапила під роздачу" через заяву про Україну

Віра Брежнєва зреклася України і заявила, що вона - не українська співачка. Про це артистка сказала в інтерв'ю відомому російському українофобу В'ячеславу Манучарову. Звичайно ж, слова виконавиці, яка народилася в місті Кам'янське Дніпропетровської області, викликали великий резонанс в соціальних мережах.

Більшість шанувальників Брежнєвої вважають її слова необдуманими і, м'яко кажучи, дивними. При цьому, фанати поділилися на три табори: одні й далі вважають Віру своїм кумиром незважаючи ні на що і пишуть коментарі про те, що "музика поза політикою" (це переважно росіяни); інші - українці - вже й забули, хто така Брежнєва (у дівоцтві - Галушка); а треті - жителі України і РФ - нагадують співачці, що зрадників не люблять ніде.

Була Віра Брежнєва, а стала Віра Путіна: українці висловилися про співачку

Віра Брежнєва (фото: УНІАН)

Ми зібрали кілька думок користувачів соцмереж з приводу скандальної заяви Віри Брежнєвої про Україну.

  • Була Віра Брежнєва, а стала Віра Путіна.
  • Хоч зараз важкий годину, та нема лиха без добра. Отак не одне сміття з хати і вимететься.
  • Бардачна дівка, ніколи мені не подобалася, більше того, вона викликала у мене почуття огиди. Хто вирішив, що вона гарна?
  • Почнемо з того, що вона ніяка не співачка! Мати "ноги" і вибілене волосся - не значить мати голос. Співачка! Це ж треба таке придумати.
  • Та яка там зірка... Безголоса курка! Її кращі пісні були у ВІА Грі. Не ганьби співучу і багату прекрасними голосами Україну. Співай, де хочеш, але не кажи, що ти співачка - це образа для вух. Безголоса нарівні з Бузовою фігня.
  • Є така приказка: "Друг пізнається в біді". Так і в нас: коли в країні біда, війна, бідність - вони відвертаються, ніби і не українці - це люди з гнилою душею. Я мрію щоб Україна стала успішною, отоді вони би навперебій хотіли би бути українцями... А їх би мітлою гнали звідси, щоб і не смерділи!
  • Відректися від Батькіащини все одоно, що відректися від батьків. У таких людей немає нічого святого. Ніколи не думала, що вона на таке здатна.
  • Вона зробила свій вибір! Це її право. Але пам'ятайте, що вона співає для тих, хто в масі своїй ненавидить Україну і тих, хто живе у ній, і співає тим, хто вбиває наших Захисників!

До речі, відомий продюсер Олександр Ягольник підмітив, що заява Віри Брежнєвої говорить про зміні вектора гібридної війни Кремлем.