ua en ru

Винні родичі? У справі про замерзлу студентку новий поворот

Винні родичі? У справі про замерзлу студентку новий поворот Колаж РБК-Україна

Українці вказали на один серйозний нюанс у розслідуванні

Відео: YouTube/"Говорить Україна"

У загибелі студентки, яка замерзла в лісі під Житомиром, можливо не винен водій автобуса, а винні родичі. Таку думку висловили українці після ефіру передачі "Говорить Україна".

З'ясувалося, що студентка Ірина Дворецька після того, як вийшла з автобуса, зателефонувала своїй старшій сестрі і повідомила, що вона йде пішки по трасі, так як втратила гаманець. Але чи Дворецька не сказала, наскільки небезпечна ситуація, чи то сестра не зрозуміла, наскільки це серйозно, але після дзвінка сестра лягла спати і почала турбуватися тільки рано вранці. Ще через дві години вона повідомила про зникнення сестри батька.

Батько пояснив, що вночі вони не занепокоїлися тому що Ірина, часто поверталася додому вночі.

В ефірі передачі розгорілася палка дискусія з приводу того, що родичі повинні були відразу відреагувати і кинутися на допомогу дівчині.

У коментарях під відео українці висловили свою думку з приводу даної ситуації. Думки також розділилися. Одні звинуватили родичів в тому, що вони дозволили молодій дівчині вночі добиратися пішки по трасі і нічого не зробили, щоб їй допомогти.

Інші ж спробували родичів виправдати і пояснювали, що Дворецька швидше за все була впевнена в тому, що дійде самостійно, так як добре знає місцевість, тому допомоги у сестри вона не попросила.

Винні родичі? У справі про замерзлу студентку новий поворотВинні родичі? У справі про замерзлу студентку новий поворотВинні родичі? У справі про замерзлу студентку новий поворотВинні родичі? У справі про замерзлу студентку новий поворотВинні родичі? У справі про замерзлу студентку новий поворотВинні родичі? У справі про замерзлу студентку новий поворот

Скріншоти коментарів

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що родичі загиблої студентки зневірилися і не вірять, що водій автобуса буде покараний.

А також розповідали про те, що у поліції розповіли нові подробиці загибелі студентки в Житомирській області.