ru ua

Закоханим в іншу сторону: Париж втратив статус самого романтичного міста

Закоханим в іншу сторону: Париж втратив статус самого романтичного міста Ілюстративне фото (pixabay.com)

У новому рейтингу найбільш романтичних міст він зайняв зовсім інше місце

На думку користувачів інтернету, Париж, столиця Франції, втратив свій статус самого романтичного міста, так як закохані обрали для себе інше місто. Про це йдеться в новому рейтингу, який опублікував сервіс онлайн-бронювання Spa Seekers.

З'ясувалося, що Париж перестав бути привабливим містом для закоханих і центром романтики на планеті. З 66 міст, які були вказані в якості переваг для романтичних поїздок, найбільше голосів отримав Нью-Йорк.

Виявилося, що за останні півроку саме в Нью-Йорку було зроблено найбільше зізнань у коханні і пропозицій про шлюб. Це місто має дуже високі показники сексуальної активності і як відзначили користувачі, в Нью-Йорку дуже багато прекрасних місць для побачення.

На другому місці по романтичності опинився Лондон. На третьому – Лос-Анжелесі. Париж залишився в рейтингу, але він посів скромне місце в першій десятці найбільш романтичних міст.

Також туди потрапили Чикаго, Берлін, Сан-Франциско, Сідней, Майамі і Мельбурн.

В рейтингу враховувалося п'ять факторів: кількість пропозицій вийти заміж, кількість укладених шлюбів, дані про сексуальну активность, кількість романтичних постів із згадкою міста в соціальних мережах і можливості для ЛГБТ-спільноти.

Крім того, дані збирали з допомогою хештегов #engaged, #heproposed и #isaidyes на сторінках соціальних мереж. Всього було опрацьовано близько 120 тисяч повідомлень.

У другу десятку найбільш романтичних міст потрапили Лас Вегас, Прага, Барселона, Гамбург, Остін, Амстердам, Мюнхен, Бостон і Шанхай.

Ібіца опинилася на 25-му місці, Рим – на 31-му місці, а от українські міста в рейтинг не потрапили.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Київ став самим сніжним містом Європи і самим привабливим для туристів.

А також розповідали про те, що у списку кращих міст світу виявилося п'ять українських.