ru ua

"Сталінські часи повернулися?": кримчанка втратила роботу через пост в соцмережі

"Сталінські часи повернулися?": кримчанка втратила роботу через пост в соцмережі Колаж (РБК-Україна)

Директор звільнив дівчину після її посту в соцмережі

Мешканка Сімферополя Олександра втратила роботу через свого поста в соцмережі про завершення свят. Дівчина працювала в компанії, яка продає металочерепицю. В її функкції входило наповнення сайту контентом. За день до виходу на роботу після свят вона написала пост про швидкоплинність відпочинку, передає російське видання "Примечания".

На наступний день, за півгодини до початку робочого дня директор зателефонував кримчанці по телефону і повідомив, що вона звільнена.

"Він сказав, що прочитав мій вчорашній пост і подумав, що нам потрібно йти різними дорогами, тому я можу не виходити на роботу. Я запитала: "сьогодні"? Мені відповіли: "взагалі". Ну я сказала, що пізніше речі заберу. Може це у нас сталінські часи повернулися? Мене за посаду ще й у посилання відправлять?" - обурилася Олександра.

"Сталінські часи повернулися?": кримчанка втратила роботу через пост в соцмережіСкріншот (primechaniya.ru)

Видання рекомендує бути кримчанам обережними. За пости в соцмережах можуть не лише звільнити, а й затягали по судах. Під Новий рік міністр інформації та внутрішньої політики республіки Дмитро Полонський створив федеральний прецедент, зажадавши 1 млн рублів в позові до общественнику Олександру Талипову за репост в Telegram, де чиновника назвали агентом СБУ.

Як раніше повідомлялося, російський музикант розповів про аннексированном Крим.