ru ua

"Обирав дітей віком 10-12 років": в Сумській області затримали педофіла

"Обирав дітей віком 10-12 років": в Сумській області затримали педофіла Фото РБК-Україна

Зловмисник обирав дітей з неблагополучних сімей чи сиріт

В Конотопі Сумської області поліція затримала педофіла, який розбещував неповнолітніх. Про це передає прес-служба поліції регіону.

До правоохоронців звернулися місцеві мешканці, які повідомили, що мужчина веде з дітьми непристойні розмови. Згодом зловмисник запропонував дітям за винагороду піти з ним на відпочинок у безлюдне місце. Діти погодились.

Поліції довелося зіткнутися з низкою труднощів, щоб затримати злочинця.

"Для того, щоб викрити та затримати розпусника, правоохоронцям довелося розгорнути цілу операцію - адже той був надзвичайно обережний, сторонився інших людей, а обране для "відпочинку" місце кілька разів обходив, видивляючись небажаних свідків", - розповіли в прес-службі.

"Обирав дітей віком 10-12 років": в Сумській області затримали педофіла

Фото: Місце, куди педофіл водив дітей (su.npu.gov.ua)

Коли педофіл впевнився, що залишився з дітьми наодинці і навколо нікого нема, то почав змушувати хлопчиків роздягнутись, фотографував їх на цифровий фотоапарат та намагався схилити до вчинення певних дій. Саме в цей час його і затримали співробітники поліції.

Також в будинку злочинця було проведено обшук.

"В його будинку ми виявили досить велику кількість дитячої порнографії: фотоальбоми, диски, відеокасети, фотоплівка. Також вилучили комп‘ютер та апаратуру для виготовлення фотознімків. Зловмисник обирав дітей віком 10-12 років, в більшості - з неблагополучних сімей чи сиріт. Він виїздив з ними в малолюдні місця, де й вчиняв розпусні дії. І хоча своє захоплення сприймав як легковажну гру, однак добре розумів серйозність таких вчинків, а тому був надзвичайно обережний та сторожкий. Сам затриманий зізнається – таким чином "спілкувався" з дітьми впродовж тривалого часу", - говорить Володимир Ковальов, оперуповноважений сектору кримінального поліції Конотопського відділу поліції.

"Обирав дітей віком 10-12 років": в Сумській області затримали педофіла

Фото: Місце, куди педофіл водив дітей (su.npu.gov.ua)

Односельці ж характеризують затриманого як тихого, безконфліктного та привітного чоловіка. Педофіл родини не має, проживає сам, працює на залізниці..

"Наразі розпусник затриманий. Стосовно нього відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи). Слідство з‘ясовує особи інших неповнолітніх потерпілих та перевіряє чоловіка на причетність до створення та розповсюдження дитячої порнографічної продукції", - повідомили в поліції.

Раніше на Буковині місцеві самостійно затримали педофіла.

Також під Києвом спіймали педофіла, який намагався зґвалтувати восьмирічну дівчинку.

Ще ми писали про те, що під Полтавою заарештували педофіла, який зґвалтував 7-річну дівчинку.

Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії