ua en ru

Зросте на 20%: коли чекати на обіцяне підвищення пенсій в Україні

Зросте на 20%: коли чекати на обіцяне підвищення пенсій в Україні Підвищення пенсій в Україні розпочнеться з 1 березня (колаж РБК-Україна)

За даними віце-прем'єр-міністра України пенсія збільшиться на 17-20%

Підвищення пенсій в Україні почнеться з 1 березня, а її розмір збільшиться на 17-20%. Про збільшення розміру соціальних виплат розповів віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі одного з українських телеканалів. Він також зазначив, що пенсії кожен рік будуть перераховуватися. Це має допомогти зробити соціальні виплати відповідними витратами.

"Це одна з головних позицій реформи, яка була введена. Тепер, незважаючи ні на що, в березні місяці, щорічно 1 березня, буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Вперше за останні 5-7 років ми прийшли до такого процесу, коли можемо гарантувати осучаснення пенсій усім категоріям громадян", – зазначив Розенко.

Зросте на 20%: коли чекати на обіцяне підвищення пенсій в Україні

Пенсія збільшиться на 17-20% (ілюстративне фото: facebook.com/Пенсійний фонд-України)

Віце-прем'єр-міністр України також згадав, що багато років в Україні взагалі не проводили перерахунок пенсій.

"Останнє осучаснення відбулося в жовтні 2017 року. Але треба згадати, що до цього моменту 7 років не було жодного перерахунку та осучаснення пенсій", – сказав він.

Віце-прем'єр-міністр також зазначив, що в бюджеті достатньо коштів для здійснення перерахунку пенсій.

"Необхідний ресурс для підвищення пенсійних виплат є", – зазначив Розенко.

Нагадаємо, що за підрахунками державної служби статистики, інфляція з січня 2018 року по січень 2019 року становила 9,2%.

Раніше ми писали, що експерти приголомшили прогнозом цін на продукти в Україні навесні 2019 року.

Також STYLER писав, кому з українців не пощастить при перерахунку пенсій. Українцям радять якомога швидше переходити на звичайні пенсії, оскільки в уряді не готують проекти по перерахунку пенсій держслужбовців, науковців та інших соцвиплат.