ua en ru

З висоти пташиного польоту: в мережі показали забруднення Києва Дарницькою ТЕЦ

З висоти пташиного польоту: в мережі показали забруднення Києва Дарницькою ТЕЦ Кадр з відео (facebook.com/igor.lutsenko)

З'явилося відео, в якому зафіксований масштаб забруднення

В мережі з'явилося відео, в якому з висоти пташиного польоту показали масштаби забруднення Києва Дарницькою ТЕЦ. Відповідний ролик, знятий за допомогою дрона, опублікував народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Трансляція з дрону. Як Дарницька ТЕЦ забруднює Київ. Апдейт. Сорі, трансляція лагала. Наступного разу буду думати, як це виправити. Але можна просто глянути відео і зацінити масштаб забруднення", - написав він.

Народний обранець зафіксував на камеру масштаби забруднення. Він розповів, що через дорогу від скандально відомого золоотвалу будують величезний супермаркет.

"Всі продукти, які там будуть знаходитися, можуть акумулювати отруту", – запевнив політик.

На відео можна побачити, як зберігають шлак, який знаходиться під відкритим небом, а коли він висихає, його розвіває вітер.

У цьому ж районі знаходиться озеро, в яке через дамбу потрапляє вода "з усією таблицею Менделєєва – ртуттю, миш’яком".

Відео: Дарницька ТЕЦ в Києві (facebook.com/igor.lutsenko)

Варто відзначити, що відходи, зокрема сажу від вугілля, зливають прямо в річку.

Раніше Луценко заявляв, що вугілля для теплової електростанції надходить з ОРДЛО. За його словами, такого висновку дійшли хіміки, які проаналізували проби. Нардеп також повідомляв, що вугілля з ОРДЛО небезпечне через високий вміст ртуті.

До речі, Дмитро Комаров побував поблизу атомного реактора Фукусіма в Японії.

Зйомка в закритій зоні проходила під суворим наглядом майже десятка працівників станції, які контролювали кожен відзнятий кадр, а за порушення могли конфіскувати всю апаратуру.

"Це особлива програма і найнебезпечніша частина нашого візиту в Фукусіму. Зібрати всі документи і отримати дозвіл на зйомку там вдавалося небагатьом журналістам зі всього світу. Наше завдання – своїми очима переконатися в тому, що наслідки страшної аварії не вийдуть за межі Японії", - ділиться Дмитро Комаров.