Юрист розповіла, як жінка може залучити чоловіка до кримінальної відповідальності за зраду

Юрист розповіла, як жінка може залучити чоловіка до кримінальної відповідальності за зраду
Колаж: РБК-Україна

Систематична подружня зрада розцінюється як домашнє насильство

Відео: YouTube/5 канал

Юрист-кримінолог і кандидат юридичних наук Ганна Маляр пояснила, як жінка має право за законом залучити чоловіка до кримінальної відповідальності за подружню зраду. Про це вона розповіла в програмі "Інформаційного вечора" на "5 каналі".

За словами експерта, визначення психологічного насильства в законі "Про запобігання та протидію домашньому насильству" таке, що систематична подружня зрада підпадає під домашнє насильство.

Вона пояснила, що така ситуація може скластися в разі, якщо дружина підозрювала свого чоловіка у зраді і знаходилася при цьому у важкому психологічному стані, що погіршувало її якість життя. Що в підсумку призвело до гіпертонічного кризу, після того, як у неї з'явилися докази подружньої зради.

При цьому юрист зазначила, що з такими випадками вона стикалася багато разів. І підкреслила, що у багатьох жінок на тлі зради чоловіка розвивається онкологія.

За її словами, відповідно до змін у законі, в такому випадку чоловіка за це можна притягнути до кримінальної відповідальності. І такий випадок буде розглядатися як психологічне домашнє насильство.

Нагадаємо, що експерти пояснили, що змінилося в законі про насильство, який вступив в дію 11 січня.

Раніше повідомлялося, що юристи дали українцям відповіді на гострі питання, пов'язані з новими "правилами сексу".

Ми також повідомляли про те, що дівчата йдуть на різні хитрощі, щоб обдурити довірливих чоловіків через мережу.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся