ua en ru

Захотіли легких грошей: хитра афера з Приват24 шокувала мережу

Захотіли легких грошей: хитра афера з Приват24 шокувала мережу Колаж РБК-Україна

Аферисти придумали, як наживатися на українцях за допомогою Приват24

ПриватБанк знову опинився в центрі уваги. Так, шахраї придумали новий спосіб обману українців за допомогою Приват24. Про хитру схему розповів Микола Ярега, який ледь не попався на гачок аферистів.

Микола повідомив про цікавий момент, який стався з ним 12 березня. Все почалося з того, що йому написала дівчина, яка почала наполегливо випитувати номер телефону. Хлопець зрозумів, який мотив переслідує шахрайка і поділився цим з підписниками.

  1. Ви даєте свій номер телефону його перевіряють на прив'язку до Приват24. Якщо не прив'язаний - просять інший номер (ніби не можуть додзвонитися або зручніше з іншого).
  2. Після ідентифікації номера буде спроба змінити пароль у Приват-24 і Вам прийде код підтвердження.
  3. Далі буде дзвінок від нібито співробітника Привату про спробу злому і Вас попросять сказати в якості перевірки цей код і все, грошей немає.

Фото: (facebook.com/Николай Ярега)

Мережа була шокована такою аферою. Однак, незважаючи на це, чоловіку не забули подякувати за те, що він розправився з шахрайкою:

"Красень, просто знищив її";

"Таке ж листування місяць тому було";

"Працювати не хочуть, хочуть тільки легких грошей".

Нагадаємо, що для клієнтів Приватбанку шахраї придумали нову аферу. Клієнтам банку пропонують винагороду в 8000 тисяч гривень. Щоб нібито отримати гроші необхідно взяти участь в опитуванні.

Раніше повідомлялося, що таксі Києва грабують людей за допомогою снодійних препаратів за типом клофеліну. Шахраї активні в нічний час і шукають своїх жертв серед нічних клубів та ресторанів.

Ми також писали про те, що спритні аферисти винайшли нову схему обману українців. Жертвами часто стають люди, які продають дорогі речі в інтернеті.