ru ua

На Закарпатті 41-річний чоловік помер від "свинячого грипу"

На Закарпатті 41-річний чоловік помер від "свинячого грипу" Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Причиною смерті чоловіка стали ускладнення, викликані грипом

У Закарпатській області у Виноградові помер 41-річний чоловік. Є підозра, що у нього був вірус грипу A (H1N1), який більш відомий як "свинячий грип". Однак поки лікарі офіційного підтвердження не дають.

Чоловік протягом тижня лікувався вдома. Коли звернувся в медичний заклад, у нього виявили пневмонію - запалення легенів. Втім, від стаціонарного лікування він відмовився.

У лікарню його привезла дружина, але він був уже в тяжкому стані і хворого відразу ж помістили в реанімацію. Врятувати життя чоловіка медикам не вдалося.

Варто зазначити, що за даними Закарпатського обласного центру здоров'я, протягом минулого тижня (з 14 по 18 січня) респіраторними інфекціями захворіло 3 590 осіб. Показник захворюваності становить 285 на 100 000 населення і знаходиться нижче певного епідемічного порогу на 21%.

Нагадаємо, що в Києві за тиждень нв грип та ГРВІ захворіли 14 653 людей. При цьому показник захворюваності нижче епідемічного порогу на 42,2%.

Ми також писали про те, що стало відомо скільки українців обходитися лікування від грипу.

Раніше повідомлялося, що в Чернігові від "свинячого грипу" помер 46-річний чоловік. Причиною смерті хворого стала вірусна пневмонія, яку спричинив грип.

Варто зазначити, що у МОЗ розповіли, кому в першу чергу необхідно вакцинуватися від грипу.