ru ua

Закопала в мішку: подробиці смерті немовляти під Хмельницьким

Закопала в мішку: подробиці смерті немовляти під Хмельницьким Смерть новонародженого під Хмельницьким (колаж: РБК-Україна)

Жінка стверджує, що дитина народилася мертвою

Нещодавно мешканці Славутського району Хмельницької області виявили страшну знахідку: в полі біля дороги знайшли закопане немовля. Наразі поліція займається розслідуванням обставин смерті новонародженого, справу направлено до Хмельницького суду.

З'ясувалося, що місцева жителька 13 лютого народила дитину прямо на вулиці. Вона стверджує, що дівчинка народилася мертвою, тож просто поклала її в мішок і закопала біля польової дороги.

"Коли жінка відчула біль в животі, вона вийшла з хати на вулицю, де народила дитину", - повідомили в суді.

Правдивість слів жінки має підтвердити ряд експертиз.

Відомо, що суд уже задовольнив два клопотання слідчого про проведення судово-медичних експертиз у кримінальному провадженні "Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини".

Наразі експерти з'ясовують причину та час смерті дівчинки, а також наявність тілесних ушкоджень на тілі дитини. Також обстежують і жінку, щоб з'ясувати, чи дійсно вона є матір'ю дитини, а також чи були в неї якісь тілесні ушкодження чи хвороби, що могли призвести до передчасних пологів.

Нагадаємо, однорічна дівчинка, якій наніс травми вітчим-тиран, нещодавно померла в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні.

Також ми писали про те, що в Херсоні п'ятирічна дівчинка померла від інтенсивної інвазії аскаридозом (глисти) і її ускладнень.