ru ua

У Херсоні 25-сантиметрові паразити вбили маленьку дівчинку

У Херсоні 25-сантиметрові паразити вбили маленьку дівчинку Смерть дівчинки від глистів у Херсоні (колаж: РБК-Україна)

Дівчинка померла від інтоксикації паразитами

Нещодавно стало відомо про чергову дитячу смерть в місті Херсон - п'ятирічна дівчинка померла від інтенсивної інвазії аскаридозом і її ускладнень.

Трагедія сталася ще в минулому році, але про це стало відомо лише зараз, повідомляє обласна санітарно-епідеміологічна станція.

Для довідки: аскаридоз - кишкова інвазія з групи нематодозів, збудниками якої є аскариди. Гельмінти паразитують в тонкій кишці. Довжина дорослого гельмінта становить 25-30 см.

Личинки і яйця аскарид потрапляють в організм з немитими овочами, фруктами, яйця розвиваються в кишечнику, потім потрапляють в лімфатичні і кровоносні судини, після чого з потоком крові потрапляють в печінку, правий шлуночок серця, легені. Звідти в бронхи, трахею, глотку, порожнину рота. Після повторного заковтування в організмі ростуть дорослі аскариди.

Раніше ми писали про те, що в Черкасах жорстко вбили сестру відомого українського письменника, лауреата Шевченківської премії.

Також ми повідомляли, що в місті Южне (Одеська область) помер шестимісячний хлопчик. Мати звинувачує лікарів у халатності, які наполягли на тому, щоб зробити щеплення.