ua en ru

Макарони замість таблеток: скандал в Запоріжжі отримав продовження (оновлено)

Макарони замість таблеток: скандал в Запоріжжі отримав продовження (оновлено) Фото: unsplash.com

Баночка з таблетками була набита макаронними виробами

Мешканка Запоріжжя розповіла, що купила в місцевій аптеці баночку з таблетками. Вдома вона виявила, що всередині замість капсул знаходяться звичайні макарони. Про це вона розповіла на своїй сторінці в Facebook.

Потерпіла також зазначила, що відкрутити кришку баночки не вийшло, довелося брати плоскогубці.

Макарони замість таблеток: скандал в Запоріжжі отримав продовження (оновлено)

Фото: Facebook/ Олена Горова

"Будьте уважні. Відкривайте і дивіться, що вам продали, не відходячи від віконця", - порадила жінка.

У своїх коментарях до посту потерпіла також зазначила, що віднесла баночку назад в аптеку. Там зробили фотографію і записали її номер телефону.

У свою чергу начальник юридичного відділу ТОВ "Аптека "Фармасіті" Олександр Гуділін пояснив, що компанія не продавала цю баночку, бо препарат даної серії взагалі не закуповувався аптекою.

Макарони замість таблеток: скандал в Запоріжжі отримав продовження (оновлено)

"Дійсно, 03.01.2019 року пані Олена Горова звернулася до нашої аптеки в Запоріжжі із претензією що 27.12.2018 вона в нашій аптеці придбала препарат "Лайфемін" що є БАДом, але коли відкрила баночку (02.01.2019) – там були макаронні вироби. Вона пред’явила саму баночку нашому співробітнику, котрий її сфотографував та записав її номер телефону...

На прохання пред’явити підтверджуючі документи щодо придбання саме цього препарату саме в нас вона заявила, що в неї наявний лише чек термінальної оплати (В даному чеку є тільки сума в гривнях, але немає найменування препарату).

Оскільки чек не містив найменування засобу, ми не могли ідентифікувати, чи дійсно цей препарат був придбаний в нашій аптеці, оскільки у нас виникли сумніви щодо цього – на прохання пред’явити упаковку нам було заявлено, що упаковка була викинута. На прохання пред’явити фіскальний чек – теж була відмова.

Вона також написала, що дані таблетки коштують 234 гривні, і що в баночці повинно було бути 30 капсул".

Макарони замість таблеток: скандал в Запоріжжі отримав продовження (оновлено)

Гуділін розповів, що того ж дня вони звернулися до виробника препарату і постачальнику, а також провели ретельну перевірку.

"Нам допомогло те, що саму банку Олена Горова залишила в нас (фото додаються) – препарат даної серії не закуповувався нашою аптекою, нами був закуплений препарат зовсім іншої серії (на баночці – серія 20818, а згідно даних системи АНР:Аптека нами закуповувався виключно препарат серії 41018) значить, продати пані Олені саме цей препарат ми аж ніяк не могли, тим більше ми не могли насипати в банку макаронні вироби, а потім банку запечатати так, щоб збережений був вигляд препарату і продати його покупцеві! , - розповів він.

Макарони замість таблеток: скандал в Запоріжжі отримав продовження (оновлено)

Юрист наголосив, що Олена Горова розмістила в своєму Facebook неправдиву інформацію, і цей вчинок вони розцінюють як поширення завідомо неправдивої інформації, яка завдає шкоди нашій честі, гідності і позитивної ділової репутації ".

Нагадаємо, що дієтолог спростувала міфи про чудо-таблетки, які допомагають схуднути, не встаючи з дивана.

Раніше повідомлялося, що в Україні під заборону потрапив противірусний препарат "Гроприм".

Ми також писали про те, що в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розвіяла міф про корисності вітаміну D, який продається в таблетках.