ua en ru

Чекає дочку: у Києві знайшли актрису, яка вже місяць живе у переході

Чекає дочку: у Києві знайшли актрису, яка вже місяць живе у переході Колаж РБК-Україна

Актриса чекає свою дочку і відмовляється йти з переходу

У Києві в підземному переході на Майдані Незалежності виявили 70-річну жінку, колишню актрису, яка виявилася нікому не потрібна. Про це повідомляється у сюжеті "Сьогодні".

Валентина Микитівна вже давно живе в переході. Замість ліжка у неї шматок картону і кілька ковдр, які їй принесли небайдужі перехожі. Вона не просить милостиню, не вживає алкоголь і дуже погано ходить.

Коли почали з'ясовувати, як жінка опинилася в переході, то були вражені. З'ясувалося, що Валентина Микитівна – колишня актриса, яка багато років пропрацювала в театрі. У 1991 році вийшла на пенсію і з тих пір у неї почалися проблеми. Вона почала пропадати з дому, який, як з'ясувалося, у неї є. Спочатку за нею доглядала донька, але п'ять років тому вона померла.

Сусіди розповіли, що після смерті дочки, старенька почала поводитися дивно – вона кілька разів затоплювала сусідні квартири, билася головою об стінку, читала якісь молитви.

Її квартира зараз стоїть закрита і в жахливому стані. Комунальні служби відключили за несплату газ, воду та світло.

З родичів пенсіонерки знайшли зятя Олександра, який розповів, що він разом з дружиною наглядав за нею, а потім сам відвідував. І ходив по інстанціях, намагався їй допомогти, але нікому до хворої бабусі не було справи.

Сама Валентина Микитівна розповідає, що сидить в переході, так як загубилася. Її повинен був зустріти онук, але вони розминулися. Йти звідти вона не хоче. Каже, що чекає дочку і без неї нікуди не поїде.

Фельдшер Центру екстреної медицини катастроф Михайло Мудренко, який оглянув стареньку, сказав, що вона на здоров'я не скаржиться, але тиск підвищений. Від госпіталізації вона відмовилася, а її насильно відправити в лікарню не можуть.

В соціальній службі заявляють, що для того, щоб визнати особу недієздатною – потрібні докази про наявність психічного захворювання. Відповідно Валентину Микитівну повинні оглянути психіатри. А дозвіл на примусову госпіталізацію і лікування може дати тільки суд.

На даний момент чиновники і лікарі пообіцяли, що допоможуть Валентині Микитівні і почнуть процедуру її влаштування до спецінтернату.

70-річна актриса живе в підземному переході (YouTube/Сьогодні)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українців вразила історія жінки-добровольці з Челябінська.

А також розповідали про те, що школярка з Трускавця знайшла велику суму грошей і повернула їх власнику.