ru ua

"Злодіяння закінчаться": що Ванга і Нострадамус передбачили для України на 2019 рік

"Злодіяння закінчаться": що Ванга і Нострадамус передбачили для України на 2019 рік Колаж РБК-Україна

Ясновидці у свій час Ванга і Нострадамус зробили цікаві передбачення, що стосуються України

В 2019 році злодіяння російської влади закінчаться, і на українську землю прийде мир і благополуччя. Таке передбачення ще в 1970-х зробила болгарська ясновидиця Ванга, яка є однією з найбільш впізнаваних віщунок.

Експерти кажуть, що Ванга передбачила конфлікт в Україні та світі, спровокований агресивною політикою Кремля.

"Трапиться війна і багато людей постраждає. Нещастя наваляться звідусіль. Багатьох народів торкнеться конфлікт. Люди зубожіють, будуть ходити без одягу, не знайдуть для себе ні палива, ні світла", - сказала Ванга.

У той же час ясновидиця провістила і закінчення кризи. І фахівці впевнені, що її слова адресовані саме до 2019 року. Саме наступний рік стане переломним для нашої країни.

"Злодіяння закінчаться, прийде мир і благополуччя, коли до влади стануть чесні правителі", - сказала болгарська ясновидиця.

"Злодіяння закінчаться": що Ванга і Нострадамус передбачили для України на 2019 рік

Ванга (wikimedia.org)

Також Ванга передбачила розпад однієї з східно-європейських країн, яка знаходиться "поблизу Чорного моря і з'єднана з декількох різних частин". Експерти вважають, що віщунка мала на увазі РФ, адже це держава на сьогоднішній день складається з 22 республік, які займають майже 30% фактичної території Росії.

А ось один з найвідоміших і найзагадковіших провидців в історії людства Нострадамус провістив Україні не тільки мир і благополуччя. За його словами, наша країна повинна зайняти одну з центральних ролей у процесі зміни світового порядку.

Нострадамус у своїх катренах стверджував, що в 2019 році саме Україна має стати першопричиною і головним поштовхом до впровадження нової політичної системи.

Відео: РБК-Україна

До речі, про те, що 2019-й для України роком сприятливою і позитивної трансформації, говорив недавно і астролог Влад Росс. За його словами військові дії на Донбасі можуть втихомиритися, а в 2020 році повністю припиниться війна, почнеться сильний фінансовий ріст і "відкриються великі-великі можливості".

Нагадаємо, що не так давно американський політолог передрік розвал Росії.

Раніше відомий художник і письменник Лесь Подерв'янський розповів, що чекає Україну в майбутньому.

Відео: РБК-Україна