ru ua

"Це було занадто": виступ Миколи Тищенка на "Танцях з зірками" викликав неоднозначну реакцію в мережі

"Це було занадто": виступ Миколи Тищенка на "Танцях з зірками" викликав неоднозначну реакцію в мережі Микола Тищенко (фото: instagram.com/nikolaytyshchenko)

Багато фаній побажали Тищенко успіху в підготовці до наступного ефіру

Перший ефір довгоочікуваного шоу "Танці з зірками 2018", який відбувся 26 серпня, запам'ятався не тільки позитивними відгуками, алей критикою.

Так, один із 14-ти зіркових учасників — ресторатор і украиснкий телеведучий Микола Тищенко — після свого виступу "нарвався" на хвилю неоднозначних відгуків з боку своїх підписників.

Микола Тищенко

Микола Тищенко під час свого першого виступу на шоу "Танці з зірками" (фото: instagram.com/nikolaytyshchenko)

Зазначимо, що на паркет Тищенко вийшов зі своєю партнеркою — DJ NANA. Пара рухалася в ритмі запальної сальси. Однак досить оригінальний номер журі проекту оцінили всього в 13 балів. Через що пара Тищенко-Нана зайняла останнє місце. До речі, за правилами шоу, під час першого ефіру ніхто не вибув.

Діма Монатік описав танцювальний номер як "з перчинкою". А ось Катерина Кухар натякнула, що номер вийшов занадто вульгарним.

До речі, раніше STYLER писав, як пройшов перший ефір танцювального шоу в матеріалі: "Альфа-самець" Тищенко, пристрасна Єфросиніна і вальс від Марченко: як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

Виступ Миколи Тищенка і DJ NANA

Після виступу на своєму instagram-сторінці Тищенко опублікував фото під час номеру і написав: "Шоу є Шоу! Це було весело!"

І все ж не всі підписники ресторатора високо оцінили його перший номер на проекті.

"Це було пошло", — пише kaori136nait.

"Я думав, що ви дасте жару, але, на жаль, ви дали негативні емоції", — зазначає levchukmax_2006.

"Ви великий молодець, але вчорашній танець був ну не дуже... Хочеться більше рухів і легкості. І трохи менше награності і пафосу", — радить natik_pasisnichenko.

"Ви розумний чоловік, але навіщо стільки вульгарності і пихатості? А танець як на початківця, то норм!" — пише suchevanklim.

"Так, це було ВУЛЬГАРНО, танець був дерев'яний", — зітхає liubov_bezshchasnaia.

Микола Тищенко та DJ NANA"Це було занадто": виступ Миколи Тищенка на "Танцях з зірками" викликав неоднозначну реакцію в мережі

Виступ Миколи Тищенка на "Танцях з зірками" (кадр з відео: youtube.com/Танці з зірками)

Деякі ж свого улюбленця поспішили підтримати:

"Микола молодець! Все було добре і весело, і танець був! Чи то ще буде", — пише aravarash89.

"Мені сподобалося! Змушує посміхнутися, ви справжній шоумен і всі б чоловіки так виглядали в 46 років", — посміхається lazarevaraisa.

"Це було круто! Але не сперечайтеся з суддями", — сміється shubaoksana.

"Класно виступили. Правда, це шоу! Вчора була така оцінка, наступного разу буде вище всіх", — підтримує tasty_mari.

"Виступ був чудовим", — підкреслює iuliia_palamarchuk.

DJ NANA і Микола Тищенко

Перший виступ Миколи Тищенка

Перший виступ Миколи Тищенка на "Танцях з зірками" (кадри з відео: youtube.com/Танці з зірками)

Нагадаємо, у коментарі STYLER Микола Тищенко розповів, чим йому довелося пожертвувати заради участі в шоу. А також відверто зізнався, чи буде дружина ревнувати його до партнерки по проекту.

До цього телеведучий докладно поясним, чому вирішив брати участь у танцювальному проекті. Як з'ясувалося, всьому виною перша любов Тищенко.

Офіційна пре-паті на честь запуску нового сезону "Танці з зірками 2018" (відео: STYLER)