ru ua

Класика вічна: Ломаченко запалив разом з сином під пісню легендарної рок-групи

Класика вічна: Ломаченко запалив разом з сином під пісню легендарної рок-групи Фото: Василь Ломаченко (instagram.com/lomachenkovasiliy)

Боксер порадував фанатів музичним смаком

Чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі Василь Ломаченко показав, як він проводить свої вихідні дні разом зі своїм сином Анатолієм. Відповідне відео боксер опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На відео видно, що його син Анатолій розділяє з татом пристрасть до рок-музики. Вони разом кайфують під пісню легендарної групи AC/DC Back in Black. При цьому, син боксера Анатолій сидить в машині і копіює рухи барабанщика, а сам Василь Ломаченко стоїть поруч і підспівує.

Фанати схвалили музичний смак Ломаченко-старшого і молодшого і написали, що класика рок-музики вічна.

"Класика вічна", "Ну все, гарний настрій на весь день забезпечено", "Веселий чемпіон", "Супер рок-музика для справжніх чоловіків", - написали шанувальники.

Класика вічна: Ломаченко запалив разом з сином під пісню легендарної рок-групиКласика вічна: Ломаченко запалив разом з сином під пісню легендарної рок-групиКласика вічна: Ломаченко запалив разом з сином під пісню легендарної рок-групиКласика вічна: Ломаченко запалив разом з сином під пісню легендарної рок-групиКласика вічна: Ломаченко запалив разом з сином під пісню легендарної рок-групи

Скріншот коментарів (instagram.com/lomachenkovasiliy)

До речі, раніше ми повідомляли про те, що Василь Ломаченко встановив унікальний рекорд.

Василь Ломаченко поставив рекорд аж ніяк не в спорті – він став володарем одного мільйона передплатників в соціальній мережі Instagram.

Спортсмен подякував своїх фанатів і опублікував фотографію з чемпіонським поясом.

А також ми писали про те, що Ломаченко показав, як "забиває" цвяхи кулаками.

Відомий український боксер, чемпіон світу в напівлегкій вазі за версією WBO (2014-2016), в другій напівлегкій вазі за версією WBO (2016-2018), легкій вазі за версією WBA Василь Ломаченко показав фанам приголомшливе відео, як голими руками заганяє цвях у колоду.

Відео: РБК-Україна