ru ua

"Трохи "ватяна"": Марічка Падалко поділилася враженнями від поїздки з родиною на свою батьківщину

"Трохи "ватяна"": Марічка Падалко поділилася враженнями від поїздки з родиною на свою батьківщину Фото: Марічка Падалко (facebook.com/marichka.padalko)

Телеведуча сказала, що її рідне місто виявився затишним, але разом з тим, воно зустріло її в несподіваному ракурсі

Українська журналістка i телеведуча Марічка Падалко приблизно півроку планувала відвідати своє рідне місто Полтаву разом з сім'єю. Нарешті їй це вдалося і подорож на сімейний уікенд якраз співпала з днем народження дочки Каті. Своїми враженнями про час, проведений в рідних краях, телеведуча поділилася на своїй сторінці в Facebook.

Падалко опублікувала фотографії, зроблені під час поїздки, і прокоментувала пост: "Полтава... Завжди особлива, завжди затишна і сьогодні несподівано трохи "ватяна".

Ось, що написала журналістка: "Ми півроку планували це подорож, знаючи, що в цей рік полтавський біговій вікенд співпаде з днем народження Каті. А вона дуже мріяла побувати в Полтаві, тому що багато від мене чула. У мене в дитинстві у Києві не було жодного "соціалізації", я не знала сусідів по будинку, а в Полтаві - всіх, не тільки двір, де жили бабуся з дідусем, а й сусідній.

Потрапити в "мій" двір все складніше. Тільки через сусідній будинок. Центральний вхід (арка) давно забудований. Якщо Ви чули про побоїще під аркою з участю титушок, то це саме була спроба аналогічним способом забудувати арку в будинку навпроти "мого"".

Марічка зазначила, що в порівнянні з поїздкою трирічної давності, відчувається значна різниця. "Зайшли поїсти в перший ресторан, який нам попався, тоді відчували себе прибульцями. Людей майже не було. Сьогодні скрізь повно !!!", написала вона.

Також Падалко підкреслила, що, незважаючи на зміни, все-таки відчувається брак україномовного обслуговуючого персоналу в закладах і явно присутня не тактовна поведінка. Це іноді може заподіяти незручності і деякі складності для українців, які розмовляють рідною мовою.

На завершення публікації Марічка Падалко залишила відгук про те, якою послугою у Полтаві краще все-таки не користуватися (через випадок з некоректною поведінкою людини, що надавало цю послугу) і зазначила, що хоча і бувають непорозуміння, але зазвичай їй щастить на хороших людей".

Публікація Марічки Падалко (facebook.com/marichka.padalko)

До речі, нещодавно фронтмен українського музичного колективу DZIZIO поділився подробицями про свою новій романтичній комедії.

Також Надя Дорофєєва розповіла про свою спільній творчій роботі з MONATIK.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, якими враженнями про київ поділився фронтмен Massive Attack.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: 10 цікавих фактів про Лесю Никитюк