ru ua

"Хмарні ворота і захмарні Неангели": Віка та Слава повеселилися у Чикаго (фото)

"Хмарні ворота і захмарні Неангели": Віка та Слава повеселилися у Чикаго (фото) Фото: Віка Смеюха і Слава Камінська (instagram.com/vikanablack)

Віка Смеюха і Слава Камінська поділилися фото з гастрольного туру

Відомий український дует "НеАнгели" зараз перебуває на гастролях в Америці. Солістки продовжують ділитися своїми враженнями та новими барвистими знімками з гастрольного туру на своїх сторінках у соцмережах.

Дівчата вже встигли погуляти по Чикаго і відвідати всі найпопулярніші місця міста. Віка Смеюха поділилася зі своїми фоловерами спільними фото зі Славою Камінською.

"Хмарні ворота і захмарні Неангели": Віка та Слава повеселилися у Чикаго (фото)"Хмарні ворота і захмарні Неангели": Віка та Слава повеселилися у Чикаго (фото)"Хмарні ворота і захмарні Неангели": Віка та Слава повеселилися у Чикаго (фото)"Хмарні ворота і захмарні Неангели": Віка та Слава повеселилися у Чикаго (фото)

Фото: "Неангели" в Чикаго (instagram.com/vikanablack)

Співачки в захваті від міста. Вони вже побували біля відомої скульптури Клауд-Гейт, Чиказького театру і президентського готелю.

"Славнозвісна квасолина Чикаго! Відображає хмарочоси і все місто. Дуже здорово! Хмарні ворота (Клауд-Гейт) і захмарні НеАнгели", - підписала один зі знімків Віка.

"Хмарні ворота і захмарні Неангели": Віка та Слава повеселилися у Чикаго (фото)Скріншот публікації (instagram.com/vikanablack)

Шанувальники групи в захваті від солісток. "Мегапозитивні, шикарні дівчата, мегакрасавицы", - коментують підписники фото.

"Хмарні ворота і захмарні Неангели": Віка та Слава повеселилися у Чикаго (фото)

"Хмарні ворота і захмарні Неангели": Віка та Слава повеселилися у Чикаго (фото)

Скріншоти коментарів до публікацій (instagram.com/vikanablack)

Нагадаємо, телеведуча Катя Осадча вразила мережу цікавим знімком на мітлі.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Що ви не знали про суперблондинку?