ru ua

Оля Полякова розповіла, як стати щасливою і впевненою в собі

Оля Полякова розповіла, як стати щасливою і впевненою в собі Фото: Оля Полякова (прес-служба Олі Полякової)

Співачка поділилася секретом, як стати ідеальною, а головне - щасливою

Відома українська співачка Оля Полякова прикрасила обкладинку вересневого номера журналу "Добрі поради" і розповіла, як можна стати щасливою і впевненою в собі.

Суперблондинка поміркувала про те, що важливіше в житті жінки - розум або почуття.

"Я вважаю, головне — це, щоб почуття були підкріплені ретельним і строгим розрахунком. Але без почуттів марно щось прораховувати! Ви ніколи не прорахуєте, що якщо взяти, наприклад, ці слова і цю музику — вийде хіт. Всі мої пісні побудовані на почуттях, вони все про нелегку жіночу долю. Навіть "Шлепки" — адже там головне не шльоп-шльоп, а "любові моєї останньої згас вугольок". Це пісня про обман, про розбитою надії. А "Колишній"? Це ж пісня про жіночий когнітивний дисонанс — і пробачити неможливо, і забути не виходить. І кліп "Королева ночі", думаєте, набрав би більше 10 мільйонів переглядів на YouTube, якщо б пісня не хвилювала жінок? Пісні мене самі знаходять: вони народжуються в співзвуччі з якимись моїми почуттями в даний момент і завжди приходять вчасно", - розповідає артистка.

Оля Полякова розповіла, як стати щасливою і впевненою в собі

Фото: Оля Полякова (прес-служба Олі Полякової)

Також Полякова поділилася секретом, як стати ідеальною, а головне - щасливою.

"Жінка нікому нічого не повинна, а головне — вона не повинна бути ідеальною. От як тільки вона це зрозуміє, вона стане щасливою. Не переживайте, що ви неідеальна мама, неідеальна жінка. Ідеальних людей немає! А якщо б і були, ви уявляєте, як з ними важко жити? Це ж весь час треба відповідати цьому ідеалу! А ще не слухайте ніяких "Це вам вже не за віком", носіть те, що подобається, ведіть себе так, як хочеться. Дозвольте собі бути неідеальними, дозвольте собі бути собою. Обійміть себе, прийміть себе — і будете щасливі!" - закликає зірка.

Оля Полякова розповіла, як стати щасливою і впевненою в собі

Фото: Оля Полякова (прес-служба Олі Полякової)

Нагадаємо, Оля Полякова захопила фанатів відвертим фото. Звернемо увагу, що на опублікованому знімку можна помітити надзвичайно довгі ноги співачки. На цьому акцентували увагу її фанати.

Раніше суперблондинка вирішила поділитися з шанувальниками фотографією своєї старшої дочки – 13-річної Марії. На фото вона зіставила дочку і себе в купальниках на фоні моря.

"По-моєму хтось наступає на п'яти... Маша, ти хороша, як сонце! І це не тому, що я твоя мама, це просто факт! Знай це! Люблю!" - написала співачка під фото.

Ми також писали про те, що Оля Полякова емоційно звернулася до влади. Українська артистка відзначила, що проблеми з дорогами були і раніше, проте зараз вони в жахливому стані. У підписі до публікації вона написала: "Дороги морок, на це треба впливати!!!!".