ru ua

"Подарувати містам свято": франко-український співак розповів про свій тур по Україні

"Подарувати містам свято": франко-український співак розповів про свій тур по Україні Фото: Поль Манондіз (РБК-Україна)

Поль Манондіз повернувся після концертів у п'яти містах України і записав нову пісню

Перші два концерти в Бурштині і Коломиї, а також три концерти в містах Жовква, Золочів і Новий Розділ західної України від француза зібрав повні аншлаги!

Крім того, зараз Поль повернувся у Київ для участі в концерті пам'яті Миколи Мозгового 1 вересня у Національному палаці мистецтв "Україна", де представить нову версію відомої і по-справжньому народної пісні "Зоренька".

У прямій трансляції телеканалу М2 або в багатотисячному залі можна стати першим, хто побачить грандіозне шоу. Сьогодні можна почути версію Поля Манондиза з посиланням на YouTube.

Відео: Paul Manandise - "Зоренька". Пам'яті Миколи Мозгового (Youtube-канал Paul Manandise)

За словами Поля, зараз багато артистів хваляться аншлагами на концертах, але ніхто цього не показує.

"Ми вирішили йти далі, і тепер в кожному місті ми знімаємо VLOG і показуємо атмосферу, передаємо енергетику й емоції залу, які буквально переповнюють всю команду після кожного концерту! Для мене дуже важливо показати мою творчість, передати справжню силу української музики! Повні зали - лише ще один доказ того, що в української пісні - безліч шанувальників, а та енергія зали - просто надзвичайна! Ми готові ділитися і показувати всім, як це - в наших VLOG-ах!" - говорить він у коментарі для Styler.

Крім того, стартував черговий сезон талант-шоу "Х-Фактор". Як відомо, Поль Манондіз взяв у ньому участь. На питання журналіста про те, коли можна буде побачити його в цьому проекті, співак відповів:

"Зараз набагато важливіше для мене - донести людям якісну українську музику, подарувати їх містам свято і зробити кожен концерт свого туру унікальним!".

Відео: Цікаві факти про Надю Дорофєєвоїу(video.rbc.ua)

Нагадаємо, раніше співак Поль Манондіз вирішив стати громадянином України.

Також стало відомо, що французький співак презентував свій україномовний альбом.