ru ua

"Привіт з Бразилії": Дмитро Комаров душевно привітав усіх школярів з 1-м вересня

"Привіт з Бразилії": Дмитро Комаров душевно привітав усіх школярів з 1-м вересня Фото: Дмитро Комаров (instagram.com/komarovmir)

Телеведучий опублікував фото з школярами із джунглів Амазонки і розповів про складності їх життя і навчання

Відомий український телеведучий тревел-проекту "Мир наизнанку" Дмитро Комаров опублікував душевне привітання всіх учнів зі святом 1-го вересня. Він запостив на свою Instagram-сторінку фото зі школярами з джунглів Амазонки.

"Привіт з Бразилії": Дмитро Комаров душевно привітав усіх школярів з 1-м вересня

Фото зі школярами з Бразилії (instagram.com/komarovmir)

Текст привітання ведучий почав так: "Всім школярам привіт з Бразилії! Прокинувся (у мене ранок) і побачив багато позитивних фото зі шкіл в соцмережах. Захотілося привітати вас з 1 вересня, хлопці та дівчата".

Далі пішли настанови школярам і спогади зі шкільних років життя Комарова.

Ось що він написав: "Повірте на слово: коли ви станете дорослішими, то будете згадувати шкільний період, як один з найщасливіших кайфових в житті. Так, зараз попереду складний рік, домашні завдання, які не хочеться робити, контрольні, ранні підйоми в школу, що особливо неприємно пізньої осені та взимку, коли ти в темряві, по калюжах, сльоти або снігу топаєш до школи, автобусної зупинки. І навіть якщо йдеш до машини - думки все одно одні: швидше б кінець тижня або канікули. Але в той же час атмосфера, в якій ви зараз живете, спілкування і найголовніше - компанія, яка є у кожного з вас, ваші однокласники - це справжнє щастя. У дорослому житті не буде такої розкоші. Доросле життя так сильно насичене зобов'язаннями, у самих різних галузях, що повернути шкільне стан радості просто неможливо. Робота і турботи не дозволять знову відчути цей кайф. Ніколи. Його важливо відчувати саме зараз. Я і всі мої однокласники теж промовляли: ось закінчимо школу, і почнеться житуха - не треба здавати іспити, ніякої залежності від вчителів. Скоріше б стати дорослими - ми дуже цього хотіли. Нам здавалося, що попереду повна свобода. Зараз кожен з нас згадує школу з вдячністю, як золотий, унікальний час. Отримайте задоволення від цього відрізка життя, незалежно від того, в якому ви класі. Обіцяю, ви будете згадувати школу з вдячністю, як найщасливіший час, навіть якщо зараз здається, що це не так".

Зворушливий пост телеведучий підсумував словами про те, що в свої 35 дуже він хотів би хоч ненадовго відчути себе, як 1 вересня років 20 тому. "Тому я вам по-доброму заздрю і бажаю класного року!" - додав Дмитро.

Наприкінці вітальної публікації Комарів дав коментарі та пояснення до фото. Він розповів, що знiмку в iн зображений зі школярами з джунглів Амазонки і, що у них немає інтернету і комп'ютерів, а в школі немає навіть електрики, не кажучи вже про смартфонах і инстаграм.

"Вони вперше побачили великий фотоапарат і в шоці. Діток, які так живуть, на планеті дуже багато. Вони мріяли б жити і вчитися так, як ви. Так що, повірте, ви - найщасливіші)) Удачі!", - захоплено завершив свою промову Дмитро Комаров.

Нагадаємо, Дмитро Комаров нещодавно попросив допомоги тяжкохворому хлопчикові.

Раніше ми писали про те, що телеведучий для зйомок програми запихнул відеооператора в багажник.

І до речі, Дмитро Комаров нещодавно захопив фанів цікавим ретро-фото з сестрою.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: video.rbc.ua