ru ua

"Продовжуємо знайомитися один з одним": Мішель Андраде про перший ефір "Танці з зірками", партнера і "латину"

"Продовжуємо знайомитися один з одним": Мішель Андраде про перший ефір "Танці з зірками", партнера і "латину" Мішель Андраде та Євген Кот (фото: прес-служба телеканалу "1+1")

Андраде підкреслила, що тренується годинами. Навіть при тому, що "латина" в крові дівчини

Україно-болівійська співачка Мішель Андраде відверто зізналася, що під час першого ефіру нового сезону популярного шоу "Танці з зірками 2018" на "1+1" дуже хвилювалася. Незважаючи на те, що її виступ назвали одним з найсильніших, а члени журі натякнули — у 21-річної Мішель є всі шанси дійти до фіналу проекту, Андраде зазначає: те, що виглядало на ТБ-екрані легко, насправді далося їй з великими труднощами. Про це співачка розповіла в ексклюзивному коментарі STYLER.

"Звичайно, я хвилювалася, адже це перший ефір! Було складно запам'ятати всі кроки і рухи, і навчитися тому, щоб під час безлічі поворотів не крутилася голова", — сміється Мішель.

"Те, що на паркеті "Танців з зірками" виглядає легко і гармонійно, насправді дається нам з Женею з великими труднощами", — зізнається Андраде.

Мішель Андраде і Евгейни Кіт

Мішель Андраде і Женя Кот "запалили" під час першого ефіру "Танці з зірками 2018" (фото: прес-служба "1+1")

Тренером і підтримкою Мішель виступив вже відомий з попередніх сезонів танцюрист Євген Кот. Нагадаємо, що в минулому році на шоу "Танці з зірками 2017" Євген Кот разом з українською виконавицею Надею Дорофєєвою посіли друге місце.

Під час першого ефіру пара Андраде-Кот посіли третє місце, отримавши від журі 21 бал.

До речі, виступи всіх 13-ти учасників першого ефіру можна подивитися в матеріалі STYLER: "Альфа-самець" Тищенко, пристрасна Єфросиніна і вальс від Марченко: як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

Перший виступ Мішель Андраде під час шоу "Танців з зірками 2018" (відео: YouTube/Танці з зірками)

В прямому ефірі Мішель і Женя виконали запальну та страсну бачату (латиноамериканська програма).

Член журі Влад Яма навіть зазначив, що "латина" — це "стихія" Мішель. Більш того, з першого ж ефіру пара змогла гармонійно зійтися один з одним.

Але тут Мішель підкреслює: незважаючи на своє походження, їй все одно доводиться багато і наполегливо працювати.

"Все-таки я — україно-болівійка! Латинські ритми і мотиви в моїй крові. Але ж це не означає, що я відразу повинна ідеально танцювати бачату, румбу, самбу та інші латиноамериканські танці. Як і інші учасники, я працюю над собою і годинами тренуюся: відпрацьовую кожен рух і кожен поворот, качаю прес... За кожною танцювальною історією — багато зусиль", — розповідає Андраде.

"Продовжуємо знайомитися один з одним": Мішель Андраде про перший ефір "Танці з зірками", партнера і "латину"
"Продовжуємо знайомитися один з одним": Мішель Андраде про перший ефір "Танці з зірками", партнера і "латину"
"Продовжуємо знайомитися один з одним": Мішель Андраде про перший ефір "Танці з зірками", партнера і "латину"

Мішель Андраде і Женя Кот на паркеті шоу "Танці з зірками 2018" (фото: прес-служба "1+1")

А що стосується взаєморозуміння з партнером за проектом, яке відзначили члени журі, за словами Мішель, вони з Євгеном з кожним новим тренуванням продовжують все ближче і ближче знайомитися один з одним, ставати дружніше.

"Я дуже рада, що у мене такий партнер — суперталановитий, суперкрутий, справжній професіонал своєї справи. Ми з Женею швидко знайшли спільну мову і продовжуємо знайомитися один з одним: з кожним тренуванням стаємо ближче і дружніше. У танці дуже важливо відчувати партнера, адже в парі він — твій наставник, друг і натхненник", — підсумувала Мішель.

Нагадаємо, раніше Мішель Андраде розповіла, чим їй довелося пожертвувати заради участі в новому сезоні "Танці з зірками". Більше того, співачка навіть зазначила, що до цього ніколи професійно не займалася танцями!

Зазначимо, що свій перший ефір пропустила одна з "зоряних" учасниць проекту. Солістка гурту "НеАнгели" Слава Камінська не змогла вийти на паркет у зв'язку з травмою.

Як пройшла пре-паті у зв'язку з офіційним стартом нового сезону "Танці з зірками 2018" (відео: STYLER)