Померла відома російська актриса

Неділя 10 червня 2018 11:00
Померла відома російська актриса
Фото: (flickr.com/moscow-live)

Артистка була на 58-му році життя

Заслужена артистка Росії, відома головними ролями в серіалах "Вулиці розбитих ліхтарів", "Таємниці слідства", "Ливарний" Тетяна Малищицька. Актриса померла в Санкт-Петербурзі, Росія, у віці 58 років. Про це повідомила прес-служба Камерного театру Малищицького, в якому на протязі багатьох років працювала актриса. Про це розповідає "Оглядач".

"Молодіжний театр на Фонтанці і Камерний театр Малищицького з сумом повідомляють про раптову смерть Тетяни Малищицької, заслуженої артистки Росії, дочки і соратника відомого радянського і російського режисера, педагога, засновника кількох театрів Володимира Малищицького", — йдеться в заяві.

В повідомленні театру не уточнили точної дати і причини раптової смерті. Дату прощання оголосять пізніше.

Померла відома російська актриса

Фото: Тетяна Малыщицкая (obozrevatel.com)

Тетяна Малищицька народилася в 1961 році в родині радянського і російського режисера, педагога, засновника кількох театрів Володимира Малищицького. Після успішного закінчення школи поступила в Інститут сценічних мистецтв (ЛГИТМиК) та Інститут театрального мистецтва-ГИТИС, після яких подалася в театр і кіно.

Малыщицкая зіграла в постановках "Діалоги", "Біда" та інших. Незабаром після початку кар'єри вона прийняла участь у створенні Камерного театру. Там вона зіграла в постановках спектаклів "Іванов", "Одруження", "Ліцей, який не кінчається", "Вишневий сад".

Померла відома російська актриса

Фото: Тетяна Малыщицкая (obozrevatel.com)

Нагадаємо, що у Москві на 56-му році життя помер відомий радянський і російський актор, відомий багатьом по ролі Льоньки у фільмі "Любов і голуби".

Відео: video.rbc.ua

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся