ru ua

Видно живіт: адвокат Петросяна розповів правду про вагітність коханки коміка

Видно живіт: адвокат Петросяна розповів правду про вагітність коханки коміка Колаж РБК-Україна

Роман з асистенткою у Петросяна вже кілька років

Адвокат російського гумориста Євгена Петросяна, який перебуває в процесі розлучення зі своєю дружиною Оленою Степаненко, спростував інформацію про те, що 29-річна Тетяна Брухунова вагітна. Про це повідомляє видання "СтарХит".

Адвокат Євгена Петросяна стверджує, що фотографії з вагітною коханкою російського гумориста – це фотошоп і стверджує, що всі розмови про поповнення – вигадка.

"Це неправда. Справа в тому, що фото і відео, де нібито видно вагітний живіт Тетяни, були зроблені близько двох років тому. Вони ще й оброблені фотошопом. Однозначно, ніякої вагітності немає. Впевнений в цьому на 100%", - поділився юрист Сергій Жорін.

Видно живіт: адвокат Петросяна розповів правду про вагітність коханки коміка

Скріншот фото (vesti-ua.net)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Євгена Петросяна роман з 29-річною асистенткою – ЗМІ.

За час роботи з коміком Тетяна Брухунова із звичайної сірої мишки перетворилася на розкішну леді. Вона стала з'являтися в речах відомих брендів, а вартість її аксесуарів оцінюються в тисячі доларів. З'явилася інформація, що російський гуморист оформив одну з квартир на свою коханку.

А також ми писали раніше, що у ЗМІ стверджують, що молода коханка Петросяна вагітна.

"Кажуть, що Таня вагітна. Начебто її мати комусь проговорилася, мовляв, не знає, як до такої ситуації ставитися", - розповів мешканець будинку в Тулі, де виросла коханка Петросяна.

Відео: РБК-Україна