ua ru

Нові правила паркування: кому з водіїв приготували головний "сюрприз"

Нові правила паркування: кому з водіїв приготували головний "сюрприз" Ілюстративне фото (twitter.com/biz_nv_ua)

Чиї авто тепер будуть забирати "назавжди"

Нові правила паркування, які нещодавно запрацювали в Україні, можуть обернутися для власників "евроблях" справжньою катастрофою. Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, передає "Апостроф".

"Самий "приємний" сюрприз законодавці припасли для власників авто на "евробляхах". Якщо законні власники автомобілів без проблем заберуть свою "ластівку" зі штрафмайданчика після сплати штрафу, авто на іноземній реєстрації будуть повертати тільки тим, хто ввіз його на територію України", - сказав він.

Саме тому, стверджує Назаренко, автомобіль просто не вдасться забрати зі штрафмайданчика.

"Але фішка в тому, що фактичний власник авто і людина або фірма, які протягли "бляху" в країну, - далеко не завжди одне і те ж обличчя. Виходить, що забрати свою машину просто не вийде", - підкреслив він.

При цьому, за словами чоловіка, справжній власник авто навряд чи приїде в Україну.

"А який-небудь молдаванин чи білорус, який завозив машину в Україну, або представником литовської фірми, якої немає вже давно, звичайно ж, не приїде забирати авто. А якщо дозволять видавати з штрафмайданчиків такі авто на підставі довіреностей, то відразу ж піде хвиля, коли "ліві" люди почнуть забирати чужі авто, адже такі писульки можна в інтернеті за 50 гривень купити", - уточнив він.

До речі, водіям авто на європейських номерах в Україні загрожує нова зухвала схема обману.

Нагадаємо, в Україні за 2017 рік було зареєстровано 6,9 млн легкових автомобілів. Частка "евроблях" серед загальної кількості становила 10%.

Нещодавно повідомлялося, що в Одесі хлопчик потрапив у ДТП на батьковому авто з еврономерами і спробував втекти босоніж.

Огляд резонансних ДТП, що трапилися за місяць (video.rbc.ua)