ua en ru

"Збіг?": мережу здивувала несподівана патріотична деталь в популярному фільмі

"Збіг?": мережу здивувала несподівана патріотична деталь в популярному фільмі Кадр з фільму "Валеріан і місто тисячі планет" (EUROPACORP/youtube)

Уважним глядачам вдалося помітити цікавий нюанс

В соціальній мережі обговорюють одну незвичайну деталь у французькому фантастичному фільмі режисера і сценариста Люка Бессона "Валеріан і місто тисячі планет". Так, в одному з кадрів кінострічки присутня сцена з українським прапором і шевронами. Про це повідомив користувач Daniel Rodriguez на своїй сторінці в Facebook.

"Валеріан і місто тисячі планет" (фр. Valérian et la Cité des mille planètes) - французький фантастичний фільм режисера і сценариста Люка Бессона (2017). Зверніть увагу на шеврони", - написано в пості соцмережі.

"Збіг?": мережу здивувала несподівана патріотична деталь в популярному фільміСкріншот поста облікового запису facebook.com/RodriguezScreen)

Інтернет-користувачів захопив патріотичний кадр в популярному фільмі: "Слава Україні!", "Viva la France!", "Треба переглянути", "Теж вчора дивився. Збіг?", "Реально? Точно не фотошоп?", "Реально, сам в шоці. Навіть не звернув увагу коли фільм дивився в перший раз. Для мене це виявилося в порядку речей, що українська делегація прибула на станцію Альфа в Магелановому хмарі. Таке ж дуже часто відбувається".

"Збіг?": мережу здивувала несподівана патріотична деталь в популярному фільміФото: Валеріан і місто тисячі планет (facebook.com/RodriguezScreen)

До речі, сюжет кінофільму "Валеріан і місто тисячі планет" відбувається в XXVIII столітті. Герої Валеріан і Лорелин - космічні спецагенти, які за службовим обов'язком впутались в сумнівну справу і стали мимовільними учасниками чи то міжгалактичної змови, чи афери химерних поселенців станції Альфа, які прибули туди з різних світів з усіх куточків галактик.

Нагадаємо, з'явилося вражаюче відео запуску величезного синьо-жовтого прапора над Донбасом. Прапор України запустили з прифронтової Авдіївки в бік окупованій терористами "ДНР" Горлівки на гелієвих кулях.