ua en ru

Не HAPPY END Івана Дорна

Не HAPPY END Івана Дорна Фото: Іван Дорн (Колаж РБК-Україна)

"Треба робити ноги" співає Іван Дорн про Ведмедика, який винен. А тепер сам Дорн потрапив в халепу, давши занадто відверте інтерв'ю російському журналістові

Як одне інтерв'ю може зробити з улюбленця публіки вигнанця і чому Іван Дорн "відтанцював" "Танець пінгвіна".

У 2014 році Іван Дорн, самостійний і вже не паранормальний, став улюбленцем більшості українців після виступу в Юрмалі на "Новій хвилі". Тоді Ваня вийшов на сцену у світшоті з тризубом і виконав пісню Скрябіна.

"Ось це наш Дорн їм носа втер!" - захоплювалися українці.

Дорна ніхто не сварив за виступи в РФ, адже у 2015 році за нього заступився сам Сергій Притула.

"За гроші, які мені давав Іван Дорн, я восени купував джип для хлопців в АТО, оптику, шоломи... Гроші були великі і, що важливо, у валюті. Робилося все "тихо-ша", тому що те, що людина заробляє "там", а допомагає "тут" всіх задовольняло. Всіх, крім "ура-патріотів"! Які дружними рядами почали гнобити Івана в соцмережах, мовляв, не патріот... Той вже і так натякав (кліп) і сяк (Юрмала), не доходить. Чого ж хоче шановне товариство? Щоб артист вийшов на сцену і кричав: "Путін - х...ло!"? Ну? І кому легше стане? Артист позбавиться гастролей. АТО позбудеться спонсора. Хто "закриє" фінансову діру, яка утворюється на його місці? Той, хто сів на дивані перед монітором і ллє відрами критику? Навряд чи... Позавчора Іван підвіз ще 10 000 Euro. За 3500 я вчора купив прилад нічного бачення. На наступному тижні візьму ще 2. Кожен такий прилад дозволяє зберегти десятки життів", - написав тоді Притула в Facebook. На жаль, зараз ця публікація видалена.

Буквально днями, коли в мережі з'явилися фотографії Івана Дорна в компанії Йосипа Пригожина та Валерії, ми в редакції згадували цей пост Притули і говорили про те, що не варто "топити" Ваню. Фотографія - ще не привід для "зради"...

Іван Дорн

Фото: Пост Валерії в Instagram (www.instagram.com/valeriya)

11 квітня Ваня Дорн здивував усіх. В інтерв'ю російському журналісту Юрію Дудю улюбленець українців пояснив свій патріотизм, який виявився зовсім не щирим. Від себе зауважу, що всі 57 хвилин інтерв'ю я щиро і наївно сподівалася, що Дорн виправить журналіста хоч раз і підкреслить, що не "на Україні", а "в Україні" або хоча б пояснить, як правильно ставити наголос у слові "український".

Ivan Dorn R. I. P.

Опубліковано Gleb Zhavoronkov 11 квітня 2017 р.

Відео: Інтерв'ю Івана Дорна (facebook.com/gleb.zhavoronkov)

"Цей виступ називається не потрапити в халепу. Я подумав, що треба поїхати з українською піснею, щоб нести культуру. Я подумав, треба вийти з тризубом, щоб на тему костюма ніхто не смердів", - пояснив Дорн свій виступ на Юрмалі.

З допомогою АТО теж виявилося не так просто - Дорн заявив, що допомагав тільки постраждалим при обстрілі мікрорайону "Східний" у прифронтовому Маріуполі.

"Гроші давались на цих самих... постраждалих в Маріуполі, коли стався обстріл. Але один з волонтерів вирішив розпорядитися грошима по-своєму і купив оптичні приціли", - виправдався Дорн.

Взагалі, все інтерв'ю Івана Дорна - таке собі виправдання "молодшого" перед "старшими". Дорн цього і не приховує - окупацію Крима і Донбаса він називає "сваркою двох побратимів", яка скоро закінчиться.

Цікаво, що за тиждень до інтерв'ю каналу "вДудь", Іван Дорн дав інтерв'ю "Цинікам", в якому процитував свій вірш:

Я не кричу зі сцени про свій патріотизм,

хоча від мене цього деякі сили вимагають.

Натомість кричу, що я український артист

і саме українцем за кордоном залишаюсь.

Я хочу через музику збирати тисячі,

не за промови патріота мати стадіони.

Саме тому у мене є найкращі глядачі,

які не сумніваються в патріотизмі Дорна.

Відео: Свій вірш Дорн читав зі сцени у Львові (YouTube-канал Andriy Krymovskyi)

"Правильних патріотів, в принципі, в Україні немає. Кожен патріотичний в рамках якихось своїх цілей, там, де цей патріотизм не перетинає його особисті погляди", - заявив Дорн.

Чи здивує інтерв'ю Дорна російськоого журналіста? Насправді те, як Дорн відноситься до світу можна зрозуміти з його коментарів про групи "Паранормальних", яка і дала йому старт. У цій же розмові Іван зізнався, що йому соромно згадувати той час, коли він співав про happy end і скандал під час реклами. Мабуть, тепер йому стало соромно за те, що він піднявся на хвилі патріотизму в 2014 році, але вирішив виправдатися не перед тими...