ru ua

У Львові орудує сексуальний маніяк: прикмети злочинця

У Львові орудує сексуальний маніяк: прикмети злочинця Ілюстративне фото (pixabay.com)

Маніяк напав на дівчину в під'їзді її будинку

У Львові орудує маніяк. Вночі 5 березня невідомий чоловік у бежевому пальто напав на 20-річну дівчину на вулиці Пулюя. Зазначається, що зловмисник перебуває у розшуку, передає місцеве видання "Львівська мануфактура новин".

Коли потерпіла дала опис злочинця правоохоронцям, виявилося, що на нього вже надходили скарги від інших людей.

Повідомляється, що незнайомець ішов за дівчиною Іриною до її будинку. Вже в під'їзді на сходах він на неї накинувся.

"Почав облапувати мене. Я вирвалася, хотіла вибігти з хати, але прямо біля вхідних дверей він зловив мене знову", - каже потерпіла.

Ірина розповіла, що чоловік притиснув її в кутку і весь час повторював: "Давай потр**аємося!".

"Я кричала, кликала на допомогу. В один момент заверещала так голосно, що голос зірвався", - згадує дівчина.

Після цього зловмисник втік, бо побоявся, що люди вийдуть з квартир на допомогу і його схоплять. Втім, розповіла, що на крики ніхто так і не з'явився.

За словами дівчини, маніяк виглядав як інтелігент, і спочатку вона вирішила, що це просто студент, який знімає квартиру в будинку.

"Охайний, культурний. Не виглядав ні п’яним, ні обкуреним. Був одягнений у бежеве кашемірове пальто та масивний смугастий шарф, акуратно заправлений у пальто. Штани були темними", - розповіла вона.

Згідно з описом злочинця, йому близько 23-25 років, зріст близько 175-180 сантиметрів, середньої статури. У нього світле волосся.

Як повідомлялося раніше, 22 лютого в Києві біля станиці метро "Чернігівська" поліцейські виявили труп голої жінки. У соцмережах кияни припустили, що в місті з'явився маніяк.

Також ми писали про те, що в той же день в одному з сіл 14-річний підліток зґвалтував шестикласника і зняв всі знущання на камеру телефону.

Нагадаємо, що у Харкові з'явився серійний маніяк, який нападає на людей прямо в ліфтах житлових будинків.