ua en ru

Порвав одяг: учитель напав на чотирикласника під Львовом

Порвав одяг: учитель напав на чотирикласника під Львовом Вчитель напав на учня під Львовом (колаж РБК-Україна)

Учитель неодноразово застосовував фізичну силу до дітей

Учитель музики накинувся на дитину, схопив її за одяг і жбурнув за парту. Інцидент трапився в школі №11 міста Стебник Дрогобицького району Львівської області. Про це у Facebook повідомила матір хлопчика Галина Сембратович.

За її словами, син прийшов додому у порваній футболці. 10-річний хлопчик розповів, що вчителю музики, якого звуть Іван Йосипович Калапунь, не сподобалося, що чотирикласник під час уроку повернувся до задньої парти.

Жінка стверджує, що син перебуває в шоці, плаче й не хоче йти до школи. Галина звернулася до відділу освіти з вимогою відсторонити вчителя від педагогічної діяльності.

До того ж відомо, що вчитель неодноразово таке собі дозволяв раніше, про що розповідали й інші його учні.

Порвав одяг: учитель напав на чотирикласника під Львовом

Вчитель напав на учня під Львовом (фото: facebook.com)

Користувачі мережі закликають покарати вчителя не лише звільненням, а й притягнути до кримінальної відповідальності за знущання над дітьми.

"У в'язницю його, хай там сокамерники потягають!" - закликає один із користувачів.

"Таким людям не місце в системі освіти", - написав інший коментатор.

"Ось тобі й викладач мистецтва..." - прокоментував ще один юзер.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Бердичеві школяра відправили до реанімації. 15-річного хлопця побив учень з тієї ж школи. При чому хлопець затиснув в кулаці предмет, зробивши імпровізований кастет.

Раніше ми також писали про те, що у київській гімназії №191 імені Павла Тичини побили дитину, щоб забрати у неї бутерброди.