ua en ru

Жорстоко побила подругу: школярки побилися через гроші

Жорстоко побила подругу: школярки побилися через гроші Колаж РБК-Україна

Школярка вирішила побити подругу, щоб не віддавати їй борг

У Миколаєві у двох неповнолітніх виник конфлікт через борг, який закінчився бійкою і синцями. Про це повідомили на сторінці адміністрації Центрального району міста Миколаєва в соціальній мережі Facebook.

Як розповіла одна з дівчат, у неї вдома сталася сварка з батьком, і він її побив, а потім вигнав. Вона звернулася до подруги з проханням позичити гроші, щоб прожити. Та їй дала в борг п'ять тисяч гривень з договором, що через місяць вся сума буде повернута.

Після закінчення строку, подруга нагадала про повернення боргу, але дівчина зізналася, що у неї немає грошей і запропонувала замість них золоті прикраси своєї матері. Подруга відмовилася і призначила зустріч, щоб обговорити повернення грошей.

На зустріч боржниця прийшла з трьома подругами і в результаті розмови виник конфлікт і бійка, в ході якої позичальниця отримала численні синці та забої. Після інциденту, потерпіла зателефонувала батькові своєї кривдниці і все йому розповіла.

Даною подією вже займаються співробітники поліції. Крім розслідування бійки і побиття, вони встановлюють, де неповнолітня взяла велику суму грошей, щоб позичити подрузі.

На даний момент всі фігурантки справи перебувають на контролі служби у справах дітей адміністрації Центрального району. З батьками та підлітками проведена відповідна робота. Зараз справа передана до суду за ст. 186 КК України.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Києві маршрутник бризнув в обличчя газовим балончиком відомому волонтеру.

А також розповідали деталі жахливого побиття школяра в Маріуполі.