ua en ru

Ми звикли бити Сашка: деталі жахливого побиття школяра в Маріуполі

Ми звикли бити Сашка: деталі жахливого побиття школяра в Маріуполі Колаж РБК-Україна

На п'ятикласника накинулися вісім осіб

В Маріуполі учні 5-го класу по-звірячому побили свого однокласника. Хлопчик опинився у відділенні нейрохірургії зі струсом мозку. Подробиці події повідомила мама постраждалого хлопчика.

Інцидент стався у школі №33 міста Маріуполя. Перед уроком фізкультури п'ятикласники були в роздягальні, і вони повалили на підлогу 11-річного Олександра і почали його бити. В страшній екзекуції брали участь 8 осіб, в тому числі і син викладача хімії з цієї ж школи.

Вчителька хімії першою дізналася про інцидент і замість того, щоб надати хлопцеві першу допомогу, почала його залякувати.

"Мого сина били 8 осіб. Серед них був син вчительки хімії. Вона перша дізналася про те, що трапилося, але замість того, щоб надати медичну допомогу, вона почала ображати і принижувати Сашу. Потягла дитину за руки до завуча замість медпункту, кричала на нього, залякувала його поліцією: "Ти такий дебіл, як і всі, який стукає на всіх... твоє місце в психлікарні у гамівній сорочці", — розповіла мама постраждалого хлопчика.

Увечері Сашкові стало погано, у нього почала паморочиться голова і з'явилася нудота. Батьки відвезли дитину в лікарню, де у нього діагностували струс мозку і госпіталізували.

Як розповіла мама школяра, це вже не перший випадок буллінга з її сином. У листопаді 2018 року він також став жертвою побиття, і мама зверталася до адміністрації, але реакції не було, а однокласники заявили, що вони "звикли бити Сашу".

Жінка розповіла, що хлопчик добре вчиться, він відмінник, захоплюється математикою, спокійний, неконфліктний. Вона в розпачі і побоюється за життя свого сина.

Ми звикли бити Сашка: деталі жахливого побиття школяра в Маріуполі

Побили однокласники (0629.com.ua)

Директор школи Ірина Красноярова підтвердила, що між учнями 5-го класу стався конфлікт. За її словами, хлопчики не пускали Сашу в роздягальню, але він туди прорвався і впав. Потім він грав на уроці у футбол і про те, що сталася бійка, і у нього порвана сумка, він повідомив вчителю тільки після уроку.

Директор викликала всіх учасників конфлікту, поговорила з ними, вони вибачилися перед Сашею і конфлікт, на її думку, був вичерпаний. Але на наступний день стало відомо, що потерпілий хлопчик у лікарні. Вчителька хімії, яка залякувала дитину, все заперечує.

Ми звикли бити Сашка: деталі жахливого побиття школяра в Маріуполі

Фото: 0629.com.ua

Мама п'ятикласника вже повідомила про інцидент в управління освіти, в прокуратуру і в поліцію. У поліції повідомили, що даний факт зафіксований, буде проведена перевірка, проведені бесіди і потім винесено рішення.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Одесі школярі жорстоко побили однокласника і зняли це на відео.

А також розповідали про те, що під Херсоном двієчники жорстоко побили однокласницю.