ru ua

Напівроздягнений хлопчик плавав на крижині: деталі дивного інциденту в Києві

Напівроздягнений хлопчик плавав на крижині: деталі дивного інциденту в Києві Плавання на крижині (ілюстративне фото: pixabay.com)

Повідомляється, що дитині нічого не загрожує

У Києві, на Русанівському каналі школяр-екстремал практикував плавання на крижині. Інцидент стався в суботу, 9 лютого, близько 12:30 дня. Про подію розповіли місцеві жителі, які побачили школяра, що стоїть на крижині одягнений не по погоді, – дитина стояла на відколотому шматку льоду без куртки. Рятувальники ДСНС України врятували хлопчика, зараз його життю нічого не загрожує, розповідає STYLER з посиланням на співтовариство "Києв Оперативний" в Facebook.

"Підліток разом зі своїми друзями ходив по льоду. Просто ходити стало нудно і вони спробували відколоти крижину. Вийшло, і один з них поплив у подорож по каналу. На щастя, швидко зреагували рятувальники ДСНС, які дістали дитину з крижини і посадили до себе в човен. По прибуттю на берег "мамонтеня" швидко втекло", - йдеться в співтоваристві.

Плавання на крижині (відео: facebook.com/KyivOperativ)

У співтоваристві "Русановка" повідомляється, що рятувальники прибули за зверненням очевидців на місце події буквально через п'ять хвилин після надходження сигналу. Школяра, що дрейфує на крижині по Русановскому каналу, виявили близько 12:50 і швидко провели операцію з порятунку хлопчика. Втім, замість подяки, підліток просто втік у невідомому напрямку.

Напівроздягнений хлопчик плавав на крижині: деталі дивного інциденту в Києві

Школяр без куртки плавав по Русановскому каналу в Києві (фото: Олена Турбал/facebook.com)

Плавання на крижині – одна з екстремальних забав, яка може закінчитися летальним результатом, тому співробітники ДСНС України не рекомендують пересуватися по тонкому льоду, особливо на водоймах із плином.

Плавання на крижині (фото: Олена Турбал/facebook.com)

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Полтаві брила льоду відправила дівчинку в кому. Лікарі розповіли, як себе почуває дитина.

Також ми розповідали, як брила льоду проломила голову пішоходу.

Раніше ми повідомляли, що в Україні підуть під воду 590 міст. Екологи назвали дату.