ru ua

Школярка випадково зняла на відео власну смерть

Школярка випадково зняла на відео власну смерть Фото: колаж РБК-Україна

Сім'я загиблої дитини судиться з компанією, яка обслуговувала газопровід

У США на північному заході Далласа (штат Техас) дванадцятирічна дівчинка Лінда Роджерс загинула після потужного вибуху природного газу в будинку. У день трагедії вона записувала відео про підготовку до конкурсу для Національної асоціації вболівальників, і фатальний момент був зафіксований камерою телефону, повідомляє місцеве видання Dallas Morning News.

Мати дівчинки Марія Роджерс напередодні роковин її смерті 23 лютого 2018 року оприлюднила ролик і розповіла, що подала до суду позов проти компанії, яка обслуговувала газопровід. Він Atmos Energy вимагають виплатити 1 мільйон доларів в якості компенсації.

Марія Роджерс із чоловіком, сином та матір'ю вижили в результаті вибуху в будинку, але все ще мають травми. Вони пройшли фізіотерапію та психологічне консультування.

"Іноді я не відчуваю ушкоджень у своєму тілі. Я відчуваю біль у своєму серці", - сказала жінка.

Зазначається, що вибух буквально розірвав будинок - будівля зійшла з фундаменту та звалився дах. В уламках було виявлено дивом уцілілий телефон Лінди.

Шестикласниця записала три коротких відео, якими планувала поділитися зі своїми друзями.

"Я почну з волосся, - прошепотіла вона, намагаючись не розбудити сплячу сім'ю, - запалю свою лампу, тому що я не хочу включати всі вогні".

У другому відео дівчинка включила більше світла і показала, як робить зачіску. Незабаром на екрані з'явилися іскри, а потім - повна темрява. Стався вибух.

Рятувальники, які прибули, дістали школярку з-під уламків, але врятувати їй життя лікарі не змогли.

Відео: YouTube / The Dallas Morning News

Як повідомлялося раніше, нещодавно в Чернігівській області сталася шокуюча трагедія: під час пожежі у приватному будинку загинуло троє малолітніх дитини.

Також ми писали про те, що в січні барабанщик популярної філіппінської рок-групи Razorback 41-річний Брайан Веласко скоїв суїцид в прямому ефірі. Музикант зняв цей момент на камеру в столиці Філіппін – Манілі.

Нагадаємо, український режисер Леонід Кантер влітку 2018 року зняв на відео свою смерть. Це підтверджує, що режисер здійснив самогубство.