ru ua

Синій кит? Під Харковом хлопець вчинив дивне самогубство

Синій кит? Під Харковом хлопець вчинив дивне самогубство Колаж РБК-Україна

Повідомляється, що за три дні до смерті хлопець завдав собі ножове поранення передпліччя

В Руській Лозовій хлопець вчинив дивне самогубство: 2 лютого бабуся 26-річного хлопця виявила тіло померлого онука у власній кімнаті. У молодого чоловіка було виявлено ножове поранення в живіт і велика кількість ліків поруч з ним. Подробиці інциденту повідомляє STYLER з посиланням на відділ комунікації поліції Харківської області.

Синій кит? Під Харковом хлопець вчинив дивне самогубство

Ніж, яким чоловік вчинив дивне самогубство (фото: hk.npu.gov.ua)

Попередньо відомо, що 26-річний житель села Руська Лозова завдав собі ножове поранення в область живота. Про смерть першою дізналася бабуся молодого чоловіка, в будинку якої він жив. Ввечері, напередодні трагедії хлопець вживав алкоголь за місцем проживання, після чого зайшов у свою кімнату і зачинився зсередини. Вранці бабуся стукала в двері кімнати, після чого попросила сусіда їх вибити.

Також відомо, що три дні тому загиблий порізав собі передпліччя. Рідним причину свого вчинку він не пояснив.

Синій кит? Під Харковом хлопець вчинив дивне самогубство

Фото з місця події, де чоловік вчинив дивне самогубство (фото: hk.npu.gov.ua)

Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з позначкою "самогубство". У поліції не розповідається, чи буде вестися подальше розслідування.

Раніше ми розповідали про суїцидальну гру "Синій кит", у якій кінцевою метою є доведення її куратором "підопічного" до суїциду. Методами були: введення людини, найчастіше підлітка, у стан певного трансу за допомогою демонстрації кривавих і страшних зображень, відео, а також прослуховування страхітливої музики і раннього підйому – в 4:20 ранку. Головним правилом такої гри є приховування від близьких факту того, що людина грає.

Раніше повідомлялося, що на зміну "Синьому киту" і "Червоній сові" в Україні почала розповсюджуватися нова суїцидальна онлайн-гра - "Новий шлях". Як і раніше, куратор групи в соцмережі дає передплатникам завдання, мета яких – довести до самогубства.

Також ми писали, що у Києві учасниця групи "Синій кит" порізала собі вени розбитою пляшкою.