ua en ru

Тиран і хабарник: що відомо про бізнесмена, який влаштував криваву бійню в Києві

Тиран і хабарник: що відомо про бізнесмена, який влаштував криваву бійню в Києві Фото: Бізнесмен Максим Чаленко (колаж РБК-Україна)

Бізнесмен вже має репутацію хабарника, а його дружина зверталася в поліцію не вперше

У середу, 13 березня, в Києві бізнесмен Максим Чаленко влаштував п'яний дебош, погрожував розправою сусідці, після чого побив дружину та викинув собаку з вікна.

Чоловік потрапив ввечері до себе додому, будучи сильно п'яним. Він напав на сусідку, погрожуючи їй жорстокою розправою та спаленням автомобіля. Потім він зайшов у квартиру, побив свою дружину на очах у маленьких дітей 5 і 10 років. Також неадекват викинув собаку з вікна з висоти 12 поверху.

Стало відомо, що це далеко не перша жахлива витівка чоловіка. Раніше його дружина вже зверталася в поліцію, але всі її заяви кудись "пропадали".

Підозрювалося, що Чаленко "вирішував питання" з поліцією. У той же час сам бізнесмен вже погрожував поліцейським звільненням і хвалився численними зв'язками з депутатами та контактами з іншими "впливовими людьми".

Тиран і хабарник: що відомо про бізнесмена, який влаштував криваву бійню в КиєвіФото: Максим Чаленко (facebook.com/KyivOperativ)

Цікаво, що скандальну репутацію Чаленко заслужив і в професійних колах. Так, раніше він був звільнений з посади керівника асоціації зовнішньої реклами через хабарництво.

Він раніше був затриманий у Києві правоохоронцями при спробі дати хабар начальнику Управління реклами, пише видання Антикор з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Сам Чаленко говорив у заявах журналістам про корупцію в Управлінні реклами, але в той же час категорично виступав проти введення нових Правил розміщення реклами.

Раніше група підлітків жорстоко побила чоловіка, після чого йому провели кілька операцій на мозку. Зараз чоловік досі перебуває без свідомості. Родина потерпілого просить українців про фінансову допомогу.

Також киянин жорстоко побив свого сусіда за те, що той увімкнув музику.