ru ua

Туристів накрило лавиною в Карпатах: яскраві фото рятувальників-героїв

Туристів накрило лавиною в Карпатах: яскраві фото рятувальників-героїв Ілюстративне фото: wikimedia.org

Один з трьох киян задихнувся під снігом і загинув

З'явилися фото, зроблені під час пошуку туристів з Києва, яких у четвер, 24 січня, у Рахівському районі Закарпатської області, під час проходження туристичного маршруту накрило могутньою сніжною лавиною, в результаті чого один з них загинув.

Знімки героїв, які невтомно рятують невгамовних любителів екстриму опублікувало Управління ДСНС в Закарпатській області.

Фото: facebook.com/DsnsZakarpattya/

Нагадаємо, у четвер троє туристів з Києва вирушили по туристичному маршруту до гірського озера Геришаска на пасовище Ярошеска в районі гори Стіг. Вони проігнорували попередження рятувальників про погіршення погодних умов.

Після того, як чоловіків накрило лавиною, один з них зміг вибратися і відкопав другого, після чого вони почали відкопувати третього товариша, але, на жаль, було вже надто пізно.

Було вже темно, тому вони розбили намет і переночували там, і тільки вранці змогли зв'язатися з рятувальним загоном.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що німецький лижник заблудився в Карпатах. Рятувальники знайшли туриста, але "застрягли" самі.

Також ми писали про те, що рятувальники ДСНС звернулися до рідних туристів-екстремалів з проханням переконати своїх близьких не випробовувати власні сили на нескорених вершинах Карпат.