ua ru

На Волині 1,5-місячне немовля отруїлося невідомим газом: перші подробиці

На Волині 1,5-місячне немовля отруїлося невідомим газом: перші подробиці Отруєння немовляти невідомим газом сталося на Волині (фото: pixabay.com)

Немовля, що отруїлося, перебуває в лікарні

Отруєння немовляти на Волині, якому заледве виповнилося півтора місяці, сталося у четвер, 14 березня. Про це у Facebook повідомив Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У повідомленні йдется, що медики рятували немовля, яке отруїлося невідомим газом. Дитина перебуває в лікарні.

В повідомленні не сказано, яким саме газом отруїлася дитина, однак користувачі мережі припускають, що це був саме чадний газ, який став причиною не одного десятка смертей цього року.

"Внаслідок отруєння невідомим газом наша бригада госпіталізувала в ЦРЛ дитинку віком 1 місяць і 15 днів", - йдеться в повідомленні.

До речі, в Дніпрі шестеро учнів четвертого класу отримали отруєння через саморобні іграшки - "лизуни", рецепт виготовлення яких вони знайшли в інтернеті.

Раніше ми писали, що горе-мати, яка залишила трирічну доньку на тиждень без їжі і води, зробила це навмисне і не кається в скоєному.

Також повідомлялося, що скандальний депутат з Новоукраїнки Олександр Мольченко, ледь не заморивший чотирирічного сина голодом, поскаржився на виснаження.