ru ua

Морив сина голодом: скандальний депутат поскаржився на виснаження

Морив сина голодом: скандальний депутат поскаржився на виснаження Депутат з Новоукраїнки морив сина голодом - йому стало погано в суді (колаж РБК-Україна)

Депутат з Новоукраїнки Олександр Мольченко попросив перенести суд через погане самопочуття

Під час чергового засідання у справі депутата Новоукраїнської районної ради Олександра Мольченка, який ледь не до смерті заморив свого чотирирічного сина голодом, бо вважав, що дружина народила хлопчика від іншого, чоловік поскаржився на погане самопочуття і попросив перенести засідання, передає УНН.

Так, в понеділок, 25 лютого, в Кропивницькому апеляційному суді під час розгляду скарги захисника депутата на ухвалу про тримання під вартою, Мольченко попросив про медичну допомогу через загострення виразки в тюрмі. Крім того, він вимагав викликати "швидку", а також перекладача - несподівано чоловік заговорив російською.

"Не можу ні сидіти, ні стояти, ні лежати", - прокоментував чоловік свій стан.

Адвокат Мольченка висловив недовіру судді та попросив про його відвід, однак прокурор сказав, що не бачить причин щодо такого рішення і не задовольнив клопотання.

У судовому засіданні оголосили перерву для надання підозрюваному меддопомоги. Про час і дату наступного засідання повідомлять згодом.

Морив сина голодом: скандальний депутат поскаржився на виснаження

Депутат з Новоукраїнки морив сина голодом (син Олександра Мольченко, фото: соцмережі)

Раніше Мольченко заявляв, що над його чотирирічним сином, вага якого на момент виявлення складала всього 7 кілограмів, за норми 16 кілограмів, ставили досліди медики, а дитина нормально харчується, проте худне з незрозумілих причин. Також він говорив, що його політичні опоненти вирішили таким чином з ним розквитатись.

До слова, за цей жахливий злочин проти дитини горе-батькові загрожує від десяти до 15 років за ґратами або довічне ув'язнення з конфіскацією майна.

Ми також писали, що про скандального українського депутата написало західне видання The Sun - тепер він здобув "світову славу".