ua en ru

16-річна одеситка з діагнозом ДЦП стала головною героїнею fashion-зйомки

16-річна одеситка з діагнозом ДЦП стала головною героїнею fashion-зйомки Модель Христина Ромайська (фото: прес-служба a.By Andre TAN TAN)

Дівчина виступила в ролі моделі для відомого українського бренду

Відомий український дизайнер Андре Тан кинув виклик громадськості, представивши новий проект і піднявши непросту тему.

Так, моделлю для нової fashion-зйомки популярного бренду стала 16-ти річна одеситка Христина Ромайська.

У девчини зі 100% модельною зовнішністю непростий діагноз - ДЦП, а її батьки борються за життя Христини з перших хвилин.

16-річна одеситка з діагнозом ДЦП стала головною героїнею fashion-зйомки16-річна одеситка з діагнозом ДЦП стала головною героїнею fashion-зйомки16-річна одеситка з діагнозом ДЦП стала головною героїнею fashion-зйомки

Модель Христина Ромайська у fashion-зйомці для бренду a.By Andre TAN TAN (фото: прес-служба бренду)

"Я давно хотів підняти таку болючу тему для всього світу, як люди, які мають обмежені можливості. Якщо в усьому світі є програми, які допомагають таким дітям і людям будувати повноцінне життя, то в нашій країні це тільки зароджується", - говорить Андре Тан.

16-річна одеситка з діагнозом ДЦП стала головною героїнею fashion-зйомки16-річна одеситка з діагнозом ДЦП стала головною героїнею fashion-зйомки

Модель Христина Ромайська у fashion-зйомці для бренду a.By Andre TAN TAN (фото: прес-служба бренду)

"Даним проектом я найбільше хотів показати, що все це відбувається навколо нас і кожному потрібно замислитися і побачити, що якою б не була людина - здоровою або ж відрізнятися від інших, вона має право жити повноцінним життям і займатися тим, чим подобається або про що мріє. І наше завдання допомогти їй.

Христина - дивовижна дівчина, яка мріє про фешн-кар'єрі, і я справді щасливий, що вона погодилася і взяла участь у зйомці", - розповідає про задум Андре Тан.

Бренд Андре Тан

Місце зйомки проходили в історичному центрі Києва (фото: прес-служба дизайнера)

Модель позувала босоніж посеред проїжджої частини, оточена щільним трафіком машин.

Як зазначає дизайнер, це був певний символізм - всі ми повинні хоч іноді зупинятися і звертати увагу на тих, хто нас оточує. Образи моделі також підкреслювали впевненість і стиль молодої сучасної дівчини.