ua en ru

Кінець світу: страшні прогнози Стівена Хокінга збуваються

Кінець світу: страшні прогнози Стівена Хокінга збуваються Фото: GettyImages

Вчений вважає, що людство має освоїти космос та покинути Землю

Англійський фізик-теоретик, космолог і письменник Стівен Хокінг незадовго до своєї смерті заявив про те, що люди повинні якомога швидше освоїти космос та покинути Землю, переселившись на іншу планету. І пояснив чому. Про це повідомляє znaj.ua.

Він стверджував, що зміни клімату призведуть трагічні наслідки, адже точка неповернення вже пройдена, і більше не вийде відновити екосистему планети. Середня температура на Землі, за словами вченого, буде стрімко підвищуватися і в найближчому майбутньому досягне 300 градусів, на Землю обрушаться кислотні дощі.

Вчені, проаналізувавши заяву фізика, відзначили, що в будь-якому випадку рано чи пізно Сонце знищить Землю, так як через 3,5 млрд років воно стане величезних розмірів, і вода на планеті випарується. Відповідно, планета стане безлюдною, і вижити не вдасться навіть бактеріям.

За словами дослідників, всі прогнози Хокінга щодо загибелі Землі можуть збутися, тому вже зараз необхідно почати вивчати космічний простір і колонізувати планету, яка буде придатна для життя людей.

Нагадаємо, у мережі назвали ймовірну причину смерті Стівена Хокінга.

Раніше ми писали, що говорив учений про кінець світу і колонізації космосу.

А також про те, що Хокінг звертався до українців з натхненною промовою.

Відео: video.rbc.ua