ua en ru

Допоможіть знайти маму: у Дніпрі жінка вийшла на обідню перерву і пропала (оновлено)

Допоможіть знайти маму: у Дніпрі жінка вийшла на обідню перерву і пропала (оновлено) Поліція розшукує Леванову Ленуру в Дніпрі (колаж РБК-Україна)

Поліція розшукує Леванову Ленуру в Дніпрі

Розшук Леванової Ленури в Дніпрі триває з 22 березня. Родичі та близькі жінки просять жителів міста допомогти у пошуках. Про це повідомляє "Інформатор".

Як розповіли родичі зниклої жінки, розшуки тривають з 22 березня. Під час роботи в супермаркеті "АТБ" в районі селища Мирний жінка вийшла на обідню перерву, але назад не повернулася. З тих пір місцезнаходження жінки невідомо і зв'язатися з нею неможливо — при собі не було телефону. Близькі жінки просять допомогти знайти їх родичку.

Прикмети: зріст — 164 см, карі очі, середня статура.

Була одягнена: коричнева дублянка (довжина — до колін).

Допоможіть знайти маму: у Дніпрі жінка вийшла на обідню перерву і пропала (оновлено)

Розшук Левановой Ленури в Дніпрі (фото: dp.informator.ua)

Якщо раптом ви знаєте що-небудь про місцезнаходження жінки або випадково побачили її в натовпі — відразу ж телефонуйте на "102" або за номерами: (097) 714-80-48, (050) 602-85-08.

Оновлено: жінку знайшли.

Нагадаємо, що під Києвом розшукують 14-річного хлопчика. У Броварах Київської області розшукують Рачковського Максима Михайловича, який вранці 17 березня пішов до школи з дитячого будинку сімейного типу "SOS-містечко" в місті Бровари по вулиці Шевченка, 18/1 і досі не повернувся.

Раніше ми писали, що у Києві другий тиждень шукають 15-річну дівчинку. У Києві розшукують 15-річну Шептицкую Софію Вікторівну, 2003 року народження, яку востаннє бачили на Печерську за адресою вулиця Бастіонна. Софія зникла ще 12 березня. Про її місцезнаходження нічого не відомо.

Раніше ми повідомляли про те, що у Харківській області розшукують хлопця, який поїхав на заробітки в Харків і зник. 14 березня молодий чоловік мав намір поїхати з Балаклії в Харків. Він вийшов з дому близько 14:00, але до теперішнього часу не повернувся і не з'являвся на зв'язку.