ru ua

Допоможіть знайти: в Одеській області зникла 13-річна дівчинка

Допоможіть знайти: в Одеській області зникла 13-річна дівчинка Колаж РБК-Україна

Поліція просить українців повідомити будь-яку інформацію про місцезнаходження дитини

Поліція Одеської області просить допомогти знайти 13-річну дівчинку Христину Коробер, яка пішла з дому та не повернулася. Про це повідомляється на сайті Національної поліції Одеської області.

Повідомляється, що 13-річна мешканка села Плавні Ренійського району Одеської області Христина Коробер вийшла з дому у середу, 19 грудня і не повернулася. Дівчинка вранці відправилася до школи. Про місцезнаходження дівчинки досі нічого не відомо.

Статура у Христини Коробер худорлява, волосся світле, середнього зросту. Одягнена вона була в пуховик темно-зеленого кольору, темного кольору штани і бордовыботи. Також при ній був яскравий перламутровий портфель.

"Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією про місцезнаходження розшукуваної, просимо зателефонувати до Ренійське ОП по телефону (04840) 4 15 85 або на спеціальну лінію "102", - йдеться в повідомленні.

Допоможіть знайти: в Одеській області зникла 13-річна дівчинка

Фото: Христина Коробер (od.npu.gov.ua)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Закарпатській області в Мукачівському районі в місті Чинадієво зникла 14-річна дівчинка.

А також ми розповідали про те, що Микола Тищенко та Олег Скрипка просять українців врятувати 12-річного хлопчика.

У День святого Миколая телеведучий Микола Тищенко та музикант Олег Скрипка закликають народ подарувати другий день народження важко хворому хлопчику.