ru ua

Довела: принц Гаррі пішов наперекір Меган Маркл

Довела: принц Гаррі пішов наперекір Меган Маркл Колаж РБК-Україна

Герцогиня вважає, що принц повинен дотримуватися виключно здорового способу життя

30 січня принц Гаррі залишив вагітну Меган Маркл одну у будинку і вирішив відвідати один з пивних барів, куди нерідко ходив до знайомства зі своєю дружиною. Про це інформує Us Weekly.

34-річного онука королеви Єлизавети засікли в закладі The Sands End, яке в грудні 2016 року принц відвідав разом з Меган, з якою тоді тільки починав зустрічатися. В барі його супроводжували кілька одягнених у цивільне охоронців.

Дана подія викликає подив, адже Меган давно змушує вести його здоровий спосіб життя. І часто принц її слухає. Обґрунтувала герцогиня свій вчинок тим, що вона в положенні і їй не можна пити тонізуючі напої, тому чоловік повинен проявити солідарність та підтримати її.

Однак Гаррі, схоже, не витримав і оступився. До речі, його біограф Кеті Ніколл написала у своїй новій книзі, що в 2001 році Гаррі навіть заборонили відвідувати один із пабів (де не тільки пили спиртне, але і курили марихуану) - після того, як принц у п'яному вигляді накричав на менеджера закладу, який був французом, обізвавши його "чортової жабою".

Нагадаємо, що Меган Маркл посварилася з подругами, виставивши їм ультиматум. Герцогиня зажадала змінити номери їх телефонів.

До речі, відомі нові подробиці ворожнечі Маркл і Міддлтон. У статті йдеться, що багато коментарів, зроблених щодо Маркл і Міддлтон, "занадто порочні, щоб публікуватися", і кажуть, що "навіть були погрози насильства".

Раніше ми писали, що герцогів Сассекских можуть розлучити у день святого Валентина, оскільки, згідно з графіком, принц Гаррі 14 лютого повинен бути на військових навчаннях, які проходять в Норвегії.