ua en ru

Кримнашист попався: деталі скандалу на київському вокзалі (відео)

Кримнашист попався: деталі скандалу на київському вокзалі (відео) Чоловік вибачився за слова про Крим на вокзалі в Києві (колаж РБК-Україна)

Чоловік вибачився за слова про Крим на вокзалі в Києві

Чоловік вибачився за слова про Крим на вокзалі в Києві на відео. До цього він ходив по Центральному залізничному вокзалу і розповідав, що Кримський півострів належить Росії і що він — росіянин. Після цього активісти С14 і представники муніципальної варти довели йому, що він неправий. Відео з вибаченнями за скандальну заяву на вокзалі опублікував координатор С14 Сергій Мазур на своїй сторінці в Facebook.

На Центральному залізничному вокзалі чоловік кричав: "Я русский!" і "Крим — це Росія!". Про це розповіли активісти С14, які посприяли зміні думки чоловіка про приналежність півострова Росії.

За словами Мазура, потім на шляху чоловіка зустрілися активісти С14 і представники муніципальної варти. В опублікованому відеоролику чоловік показав свій паспорт, назвав ім'я, визнав свою помилку і сказав, що шкодує про свій вчинок. Також він подякував муніципальній варті і С14 за роботу.

"Тюпов Сергій. Ходив по вокзалу і розповідав "Я росіянин" і "Крим — це Росія". Потім натрапив на С14 і мунварту. Вибачився. Усвідомив помилку. Ватник з Росії: "Спасибі С14 і муніципальній варті за те, що вони працюють, взагалі бездоганно і добре", — написав Мазур.

Чоловік вибачився за слова про Крим на вокзалі в Києві (відео: facebook.com/Сергій Мазур)

Нагадаємо, що раніше відомий російський режисер-"крымнашист" обвінчався з дружиною.

Також ми писали, що іноземний режисер-"крымнашист" зібрався в Росії.