ua en ru

Пройшла любов: Брежнєва натякнула на розрив з Меладзе

Пройшла любов: Брежнєва натякнула на розрив з Меладзе Віра Брежнєва і Меладзе розлучаються - знайдені докази (скрін: youtube.com/Вечерний Ургант)

Віра Брежнєва залишила загадкове послання в Instagram

Віра Брежнєва, яка раніше оголосила про те, що ніколи не була українською співачкою, за що зазнала критики шанувальників, неоднозначно натякнула на нові стосунки і розрив з Костянтином Меладзе.

Справа в тому, що 37-річна співачка опублікувала на своїй Instagram-сторінці ностальгічний пост. А затужила співачка за своїм партнером за піснями і кліпами 40-річним музикантом Даном Баланом.

Нагадаємо, в результаті тісної творчої співпраці виконавці випустили два спільних сингли "Пелюстками сліз" і "Наше літо". Уривок останнього спільного кліпу з Баланом, де музиканти "грають в любов" Брежнєва і опублікувала у своєму пості.

"Ми не знаємо, що нас чекає... Тому потрібно проживати кожен момент нашого життя", - загадково підписала публікацію Брежнєва.

Віра Брежнєва і Меладзе розлучаються - знайдені докази (відео: instagram.com/ververa)

Шанувальники тут же запідозрили, що у відносинах з 55-річним чоловіком, композитором та продюсером Костянтином Меладзе у співачки назріла криза в подружніх стосунках. А пару Віри і Дана визнали дуже красивою і побажали їм спільного щастя.

"Віра, правда що ви розлучаєтеся з Меладзе? Якщо це правда, не журіться, зустрінете іншого, який буде вас цінувати. Ви цього варті";

"Блін, як Костян на це дивиться. Я розумію, ви актори, але тяжко все одно";

"Як же ви гарно виглядаєте разом, от чесне слово, око милується";

"Віра, це красиво, слів немає і ви прекрасні, але як грузин допускає це?"

"Так добре виглядаєте разом. Хороша б пара була";

"Пройшла любов, зів'яли..."

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Віра Брежнєва знову оскандалилася в мережі, через своє "зречення від України".